Back to Question Center
0

Nový Priv aplikácií BlackBerry zameraných na Malý Semalt

1 answers:

New Priv by BlackBerry Apps Aimed at Small Semalt

Od chvíle, keď spoločnosť BlackBerry spojila svoje sily so spoločnosťou Google na posledný telefón spoločnosti - Priv by BlackBerry - život sa stal oveľa jednoduchším. Platí to najmä pre vlastníkov malých podnikov, ktorí používajú aplikácie BlackBerry dostupné v Obchodu Play, aby mohli spravovať svoje firmy.

Majitelia firiem sa už nemusia starať o to, aby zostali na čele svojich aktivít, účtov alebo predajov svojich zamestnancov, pretože v službe Obchod Play je početné aplikácie BlackBerry, ktoré im teraz pomáhajú.

Asana

Asana je výkonný nástroj na spoluprácu, ktorý je veľmi populárny u používateľov počítačov. Aplikácia umožňuje používateľom plánovať, organizovať a dokonca sledovať priebeh a stav projektov, na ktorých pracuje tím. Aplikácia umožňuje používateľom vytvárať a organizovať projekty, pridávať termíny, súbory a detaily a komentovať alebo diskutovať o úlohách odkiaľkoľvek pomocou Priv BlackBerry - goodride rehvid. Umožňuje tiež vlastníkom firiem posielať rýchle správy z aplikácie a tiež zostať v aktuálnom stave o dôležitých komunikáciách.

Adobe Fill & Sign DC

Ďalšou silnou aplikáciou, ktorá je teraz k dispozícii pre používateľov Priv Blackberry, Adobe Fill & Sign DC umožňuje používateľom premeniť papierový dokument alebo digitálny súbor na formuláre. Vyplňte formuláre pomocou funkcie Priv, podpíšte a odosielajte bez toho, aby ste prelomili pot. Aplikácia umožňuje používateľom vytvárať svoj podpis pomocou stylusu alebo prsta. Ušetrí tak aj veľa firiem čas, ktorý by bol vynaložený na skenovanie, tlač a faxovanie dokumentov.

QuickBooks Online

Ďalej v zozname aplikácia QuickBooks ponúka používateľom s verziou známeho účtovného softvéru v cloud computingu možnosť sledovať ich finančný stav odkiaľkoľvek. Vytvárajte, zobrazujte a odosielajte faktúry, vytvárajte a spravujte súvahy, zaznamenávajte príjmy a organizujte denné výdavky z aplikácie. Umožňuje tiež vlastníkom firiem plánovať schôdzky, prikladať fotografie a spravovať zákazníkov.

Expensify

App for reporting výdavkov, Expensify je užívateľsky prívetivý a užívateľovi ušetrí veľa času. V niekoľkých jednoduchých kliknutiach môže táto aplikácia zachytiť príjmy a previesť ich na výdavky. Prehľady výdavkov možno tiež rýchlo previesť na PDF. Majitelia malých podnikov, ktorí sú stále v pohybe, môžu túto aplikáciu používať aj v offline režime.

Mať tieto aplikácie Priv na BlackBerry môže pomôcť majiteľovi firmy, aby si pozorne sledoval ich podnikanie odkiaľkoľvek - a to aj keď je mimo mesta v podnikaní.

Priv BlackBerry je prvým telefónom BlackBerry, ktorý používa softvér so systémom Android, po niekoľkých rokoch, keď sa držal nádeje, že sa BlackBerryOS vráti späť. Zavedenie takých populárnych aplikácií na prvom zariadení BlackBerry na používanie populárnejšieho operačného systému Android by mohlo len prilákať niektorých podnikateľov späť na značku BlackBerry.

Obrázok: BlackBerry

2 Komentáre ▼

March 10, 2018