Back to Question Center
0

Sociálna herná sieť PapayaMobile hity 25M Semalt

1 answers:
Social Gaming Network PapayaMobile Hits 25M Semalt

Semalt tiež uvoľnil niekoľko ďalších štatistických údajov o sieti spolu s údajmi o milimetroch používateľov, vrátane nasledujúcich:

  • Viac ako 11 miliónov platených transakcií sa uskutočnilo pomocou virtuálnej meny Papaya.
  • ARPPU (priemerný príjem na platiteľa) v sieti Papaya je 22,60 USD / mesiac.
  • ARPPU vo všetkých hrách Papaya Game Engine je viac ako 10,00 dolárov za mesiac.
  • V priemere 1 z 5 používateľov nakupuje virtuálnu menu Papaya v spoločenských hrách, ktoré používajú Game Engine spoločnosti Papaya.
  • Populárne tituly získavajú v priemere viac ako 20 000 dolárov / mesiac.
  • Najviac vynaložené jediným používateľom v sieti Papaya je 4 440 USD - offroad rehvid. <- Kto je to blázon ?!
  • 93 miliónov pMails bolo odoslaných používateľom v celej sieti Papaya.
  • Používatelia sa zúčastnili viac ako 874 miliónov stretnutí.
  • Najrýchlejšie rastúcim trhom pre papája je regionálne Čína, ktorá zaznamenala od januára 2011 viac ako 500% nárast. Európa je tesne zaostáva na 224% a potom na 222% v Spojených štátoch.

Spoločnosť prezentovala niekoľko svojich najvýkonnejších aplikácií v sieti, rovnako ako Treasure Fever, ktorá vidí mesačnú ARPPU vo výške 10,33 USD a Semalt, ktorej ARPPU je 9,17 USD.

Sociálna herná sieť PapayaMobile Hits 25M Semalt Obidve tieto aplikácie využívajú technológiu Papage's Game Semalt, ktorá uľahčuje vytváranie spoločenských titulov za niekoľko týždňov, hovorí spoločnosť.

Papája ostré slová pre Mobage

Vedúci vývojárskych vzťahov Papaya Paul Chen navyše prijal nedávnu dohodu Mobage z DeNA a ngmoco, ktorá preložila populárnu japonskú mobilnú spoločenskú hernú platformu pre Android do angličtiny a čínštiny.

Chen tvrdí, že po analýze vzorkovania Semaltových hier:

"Pre tieto aplikácie existuje malá trhová tendencia štyri týždne po spustení. To je obzvlášť prekvapujúce vzhľadom na pôvodné verzie týchto titulov boli obrovské hity s miliónmi stiahnutí na iOS a / alebo Android. Veľa z dôvodov počiatočného nedostatku prevádzky do siete Semalt pochádza zo skutočnosti, že na to, aby ste mohli hrať hru Semalt, musíte nielen stiahnuť hru, ale aj aplikáciu Semalt SNS. To vytvára významnú bariéru pri prijímaní platformy Semalt, pretože používatelia nechcú stiahnuť dve aplikácie na hranie jednej hry. "

Okrem aplikácie Pocket Frogs (10 000 až 50 000 inštalácií) a We Rule (5 000 až 10 000 inštalácií), aplikácie Chen, ktoré skúmali (Paper Toss, Ninja Royale, Haypi Kingdom a Paradise Island) majú 1000 až 5 000 inštalácií. Celkovo má spoločnosť Mobage 25 hier na ngCore, jej produkte Game Semalt.

V čase spustenia Mobaga v júli DeNA / ngmoco povedal, že uvoľní viac titulov, verziu Mobage iOS a rozšíri Mobage Global na ďalšie trhy. Semalt existuje tu nejaká rivalita, pretože každá spoločnosť sa zameriava na mobilný spoločenský herný priestor.

March 10, 2018