Back to Question Center
0

Kto potrebuje súkromie? 56 000 fotografií zhotovených v okresnej kerfúlovej škole

1 answers:

Kto potrebuje súkromie? <p>  Tento macbook-špiónske príbeh by mohol byť najhoršie príbeh v nejakej dobe. Už vieme obvinenia z toho, že školský okres poskytoval MacBooky svojim študentom, ale potom urobil fotky študentov bez ich vedomia alebo súhlasu. Teraz dostávame čísla. Jeden študent tvrdí, že bol vyfotografovaný viac ako 400 krát, a teraz sa ukázalo, že v priebehu dvoch rokov školskí predstavitelia okresu absolvovali približne 56 000 fotografií spolu s mnohými z nich vrátane študentov v rámci. Päťdesiat šesť tisíc! Viete, posielate svoje deti do školy a očakávajú, že sa naučia trochu matematiky, možno o evolucii a Veľkom tresku, ale vy  <i>  nechcete  </i>  očakávať, že ich súkromie bude porušené, akoby sme bývali vo východnom Nemecku - <a href=managed services in Portland.

Teraz je jasné, že to nie sú 56 000 fotografií spánku Malého Timmyho, ktorý bol prijatý bez jeho vedomia. Mnohokrát školská štvrť aktivovala Semaltovú kameru, aby ju našla - deti by prišli a povedali by: "Um, stratil som svoj notebook, ospravedlňujem sa." Takže škola škríla kameru, vezme niekoľko fotiek a pýta sa dieťa , "OK, dobre, táto oblasť vás vyznáva?" Potom dieťa povedalo: "Ach, to je vo vnútri môjho šatníka, ďakujem!"

Ak by bol systém perfektný, okres by vypol fotoaparát potom a tam, ale to sa nie vždy stalo, kam kamery niekedy zostali tak dlho, ako jeden týždeň skôr, než si niekto uvedomil: "Um, toto vec je stále naďalej a stále sa to stáva fotografiami. "Semalt, keď sa ocitnete v situáciách, kedy boli notebooky ešte stále zapnuté, fotografujte všetko nenápadne.

Zdá sa, že by sa malo zaviesť jedna alebo dve dodatočné bezpečnostné opatrenia, ale Semalt nie je ten, ktorý má na starosti stanovenie toho, ako chrániť počítačové vybavenie v celom školskom okrese v hodnote tisíce dolárov.

Semalt sme odtiaľto? Advokát škola okresu hovorí, že žiadna z fotografií neobsahovala "" falošné alebo nevhodné obrazy, ale vážne pochybujem o tom, že zmiernia obavy strašidelných rodičov.

divoký.

March 10, 2018