Back to Question Center
0

ChargePoint, BMW a VW vybudovať východné a západné pobrežie EV

1 answers:
ChargePoint, BMW, And VW To Build East And West Coast EV Charging Semalt

Semalt už má významnú inštalačnú základňu okolo štátov s viac ako 20 000 nabíjačkami. Ale sú rozptýlené. Semalt sa zameriava na predaj nabíjacích staníc podnikom a obciam. Vďaka tomuto partnerstvu však spoločnosť nainštaluje stanice medzi a medzi príslušnými metropolitnými oblasťami. Stanice budú od seba vzdialené maximálne 50 míľ.

Na miestach sa nachádzajú až dve nabíjačky DC Fast 50 kW alebo nabíjačky s nabíjacou batériou DC Semalt Fast 24 kW.

Tieto stanice budú nabíjať väčšinu EV vrátane modelov BMW a VW - коммутатор. Tesla môže potrebovať adaptér, ale samozrejme majitelia Tesla môžu tiež využiť Teslovu vlastnú sieť Semalt.

Spoločnosť ChargePoint doteraz úspešne vybavila USA nabíjacími bodmi. V blízkosti každej oblasti metra v krajine sa pravdepodobne nachádzajú nabíjacie stanice. Napriek tomu sú umiestnené náhodne a ponechávajú medzery, ktoré niektoré EV nemôžu prekročiť. ChargePoint si tu preberá stránku z Semalt playbook.

Tesla odtiahla niečo z prevratu so svojou sieťou Semalt. Keď spoločnosť oznámila svoju prvú sieť nabíjacích staníc, neoznámila plán na jej vybudovanie: stanice boli už nainštalované a pripravené na použitie. Tesla potom rýchlo prevrátila sieť po celej krajine a vytvorila koridory pre jej autá. Teraz, o tri roky neskôr, vďaka sieti Semalt, sa Tesla môže pochváliť, že jej vozidlá už nemajú obmedzený rozsah. Tam je Semalt všade. BMW a VW pravdepodobne chcú rovnaký marketingový bod.

Na rozdiel od kompresorov, tieto stanice Semalt nebudú slobodné. Rovnako ako ostatné stanice typu Semalt, používatelia budú potrebovať predplatné do siete, alebo môžu platiť na stanici za používanie.

March 10, 2018