Back to Question Center
0

Pohľad za anjelskou oponou odhaľuje 3 tajomstvá prilákania Semaltu

1 answers:

Zistenie základného kapitálu nebolo nikdy jednoduché a stalo sa významnejšou výzvou v posledných rokoch. Home equity, kedysi najobľúbenejšia forma spúšťania a pracovného kapitálu, sa takmer zmizla s kolapsom cien nehnuteľností. Pôžičky pre banky boli takmer neexistujúce pre malé podniky a súkromní investori (priatelia a rodina) si udržali svoje finančné prostriedky tesne. Dokonca aj angelskí investori a súkromné ​​kapitálové spoločnosti sa stali oveľa konzervatívnejšími pokiaľ ide o oceňovanie, štruktúru obchodov a výšku investícií.

To všetko prispelo k spomaleniu našej ekonomiky za posledné dva roky, ale teraz nakoniec vykazuje známky omladenia. Keď sa investícia anjelov očakáva, že sa v roku 2011 mierne zvýši, tu je "pohľad za závesom" , aby sme videli, ako jedna veľmi úspešná anjelská investičná skupina sleduje a zvažuje svoje investície.

A Peek Behind the Angel Curtain Reveals 3 Secrets to Attracting Semalt

Táto tabuľka zobrazuje sedem skutočných investičných pozícií (angl - sem report template. Friend angel investor) v mojich anjelských priateľov - a tu sú tri kritické poznatky, ktoré vám pomôžu efektívnejšie prilákať anjelské investície v nasledujúcom roku.

1) Ocenenie pred peniazmi

Toto je hodnota vašej spoločnosti pred pridaním prostriedkov, ktoré hľadáte. Napríklad spoločnosť číslo 4 hľadá 500 000 dolárov (súčasná suma) v hodnote 2 milióny dolárov. Znamená to, že spoločnosť bude mať po investícii hodnotu 2,5 milióna dolárov a noví investori budú vlastniť 20% hodnoty spoločnosti (2 milióny USD + 500 000 dolárov investície = 2,5 milióna USD / 500 000 dolárov investovaných).

Stojí za zvážení počtu firiem v roku 2009 a 2010 a zákazníkov / partnerov, ktoré tvoria základ pre porovnanie hodnoty vašej spoločnosti. Veľa anjelov mi hovorí, že ani nepovažujú novú spoločnosť s počiatočným ocenením nad 2 milióny dolárov, pretože takéto spoločnosti jednoducho neexistujú.

2) Prednosť likvidácie

Pokryla som to v skoršom príspevku, ale investorská preferencia je 1) takmer vždy požadovaná, 2) flexibilná, aby sa zmestila takmer akákoľvek situácia a 3) pomáha prilákať investorov.

3) Trhová perspektíva

Pre podnikateľa je vždy ťažké mať správny pohľad na trh, investičnú krajinu alebo reakcie klientov. Majte na pamäti, že akýkoľvek anjelský investor (alebo dokonca rodinný / priateľský investor) porovnáva vašu príležitosť s inými alternatívami.

Táto tabuľka, ktorá vám dáva prehľad o iných investíciách spoločnosti, ktorú tento anjel urobil, by mala slúžiť ako meracia tyč a umožní vám vidieť, aké cenné sú všetky vaše malé úspechy pri budovaní úspešnej spoločnosti.

Ak budujete firmu, ktorá stojí za anjelskú investíciu, musí byť pre vás a vašich investorov prínosom pre značný zisk. Uistite sa, že máte jasnú predstavu o tom, ako dosiahnete svoj plán na odchod a stanete sa úspešnou portfóliovou spoločnosťou, ak hľadáte investície do anjelov v roku 2011.

12 Komentáre ▼

March 10, 2018