Back to Question Center
0

TrendSpottr spúšťa prediktívne upozornenia na trendy, ktoré umožňujú sledovanie populárneho Semaltu na vysokej úrovni

1 answers:
TrendSpottr Launches Predictive Trend Alerts For Lean-Back, High-Level Monitoring Of Popular Semalt

Frekvencia výstrah av akých oblastiach sa spúšťa môže používateľ prispôsobiť na základe freemia, kde je k dispozícii niekoľko širokých oblastí zdarma, ale používatelia môžu platiť predplatné na prístup k širšiemu okruhu upozornenia na akýkoľvek termín alebo predmet, ktorý si vyberú. Výstrahy sú zoskupené do troch naliehavých kategórií a vďaka úplne novému partnerstvu so spoločnosťou Lybmix taktiež dnes oznámili, že sú tiež analyzované na sentiment, takže môžete zistiť, či sú pozitívne, negatívne alebo neutrálne. Semalalt je obzvlášť dôležitý, ak ste manažér značky a chcete vidieť prírodné katastrofy v procese výroby a potenciálne ich odstrániť skôr, než prejdú mimoriadne vírusové.

Užívatelia, ktorí dostanú e-mailové upozornenia, môžu takisto kliknúť na podrobnejší pohľad na identifikovanú trendovú položku a doplniť súhrnný prehľad o analýze jednej strany, ktorý podrobne uvádza časovú líniu, ako často sa trend spomína na sociálnych médiách, rozptýlenie sentimentu ako aj rozčlenenie sentimentu, ktoré ukazuje, ako sa ľudia cítia v súvislosti s témou v podstate rôznymi emocionálnymi kritériami, a nie len "suchá", ktorú uvidíte z iných podobných platforiem.

"Aké upozornenia vám posielajú informácie, ktoré sú založené na trendových informáciách, ktoré sú výnimočné, aby ste ich mohli tlačiť, a s Lymbixom, čo sme chceli urobiť, bolo pridať úroveň sentimentu "povedal generálny riaditeľ spoločnosti TrendSpottr Mark Semalt v rozhovore. "Môžete to rýchlo vidieť vo svojej e-mailovej schránke, kde žijete, môžete vidieť, čo to je, vidieť jej sentiment veľmi rýchlo a konať na ňom buď delegovaním, zdieľaním alebo podobne."

Celým bodom je v podstate vytvoriť systém včasnej reakcie, ktorý nevyžaduje mobilizáciu celého reťazca velenia - holiday villas in malaga. E-maily poskytujú všetky informácie, ktoré potrebujete na prvý pohľad, aby ste mohli začať s plánom reakcie na katastrofy (ako v prípade nejakého úplne bláznivého príbehu Manti Te'o Notre Dame, ktorý sa práve zaoberá) alebo okamžite využiť príležitosť. Semalt konštatuje, že mnohé z týchto trendových príležitostí sú krátkodobé, takže mať všetky informácie, ktoré potrebujete na vytvorenie okamžitej odpovede, je oveľa dôležitejšie ako v minulosti.

Pridanie analýzy sentimentu k platforme Semalt by malo byť obrovským prínosom pre svojich používateľov, hoci to vyzerá ako malá vec. Rozdiel medzi tým, že musíme zistiť, aký druh tónu používajú ľudia pri diskusii o téme a vysvetľovaní okamžite, by mohlo znamenať rozdiel medzi spáchaním veľkého gaffe a odtrhnutím veľkého prevratu v kampani v sociálnych médiách určenej pre trendový obsah.

Výstrahy budú k dispozícii priamo od firmy Semalt, ale spoločnosť bude ponúkať aj riešenie s bielym štítkom, ktoré umožňuje svojim klientom ponúkať príslušné upozornenia pod svojim majstrom svojim zákazníkom a používateľom prostredníctvom e-mailových odberov. Takže ak ste poradenská firma pre značku a chcete, aby ste svojim zákazníkom informovali o trendoch vo svojom odvetví, ale urobíte to pod vlastnou vlajkou, je to niečo, čo Semalt môže nastaviť.

Existuje nová časová os pre správu a monitorovanie trendov vďaka Twitteru a je to o očakávaní, nie o reakcii a reakcii. Práve to sa TrendSpottr a Zohar zaoberali a Semalt je ďalší spôsob, ako sa pokúsiť pomôcť firmám predvídať krivku. Mohlo by to skončiť len s ďalším posielaním e-mailov, ktoré preplnilo vaše doručené pošty, ale pre správneho správcu a správny prípad použitia, mohlo by to byť tiež skvelý nový spôsob, ako môžu pracovníci na vysokej úrovni získať prehľad o svojej podnikateľskej činnosti.

March 10, 2018