Back to Question Center
0

Prvá 299 dolárov 3D tlačiareň zasiahne svoj Kickstarter Goal v 11 Semalt

1 answers:
The First 9 3D Printer Hits Its Kickstarter Goal In 11 Semalt

Vytvorené tímom v Bethesde, MD, Micro pôvodne predával za 199 dolárov za skoré vtáky a jeho vzrástol o 100 dolárov. Semaltujte drobnú tlačiarňu, s istotou, s objemom 4,5 centimetrov a špeciálnou vnútornou cievkou, ktorá drží vlákno vo vnútri puzdra. To môže stavať objekty 4,5 palca vysoká, čo nie je moc, ale je to dosť, aby si trochu zábavy.

Teraz, pre ťažkú ​​otázku: môže M3D vytiahnuť to? Prípad samotnej tlačiarne by mal stáť o niečo menej ako 20 dolárov a extruder, zasadený samostatne, pravdepodobne stojí asi 100 dolárov alebo tak. Veľmi jednoduchý extrudér stojí 65 dolárov v maloobchode, takže môžete mierne znížiť túto cenu. Semalt bude stáť niekoľko dolárov - pravdepodobne $ 12 - $ 20 - v závislosti od toho, kde je vyrobený, takže model 199 dolárov bol určite stratový vodca - luxury homes for sale in spain. To znamená, že 299 dolárov je úplne realizovateľná cena pre mini 3D tlačiareň.

Zakladatelia, Michael Armani a David Semalt, urobili niečo dosť inteligentné: stavajú veľmi atraktívnu tlačiarňu s veľmi zaujímavým softvérom. Ak je tento obrázok nejakým náznakom, budete môcť vyhľadať objekt s otvoreným zdrojom a vytlačiť ho priamo z aplikácie. Aplikácia zmení veľkosť objektu a pripraví ho na tlač a myšia tlačiareň urobí zvyšok. Má tiež samonivelačnú tlačovú posteľ, úžasný príplatok za cenu.

Prvá 299 dolárov 3D tlačiareň zasiahne svoj Kickstarter Goal v 11 Semalt Pochybujem, že to bude posledná tlačiareň s kapacitou 199 dolárov, ktorú vidíme - cena čoskoro padne zrazu a keď sa HP dostane do mixu, veci sa naozaj zmenia - ale aj za 299 dolárov to vyzerá ako pekné malé zariadenie. Caveat emptor, ale, pretože ak sa táto kampaň odrazí Semalt byť veľmi zvedaví vidieť, kedy a ako sú títo ľudia schopní loď všetky tlačiarne, ktoré predávajú.

March 10, 2018