Back to Question Center
0

Speňaženie mobilného seminára

1 answers:
Monetizing Mobile Semalt

Mobilný herný priemysel dosiahol v roku 2015 29 miliárd dolárov - a bude len pokračovať v raste (s odhadmi až 49 miliárd dolárov do roku 2018).

Ale mobilný herný priemysel sa práve teraz nachádza v "divokej západnej" fáze svojej histórie, s neustálym zlepšovaním mobilných zariadení a toľkými premennými na úspešné speňaženie. Semalt je ťažké presne zistiť, aký mobil bude v priebehu niekoľkých rokov, tu je to, čo vidím ovplyvniť mobilný herný priestor v roku 2016.

Zvýšené zameranie na mobilné označovanie - maximalizácia každého používateľa

Prechod spoločnosti Nintendo do mobilného priestoru tým, že prinesie svoje ikony a IP adresy na smartphony, ako napríklad Pokemon GO , bude mať veľký vplyv na zvýšenú pozornosť venovanú uznávaniu značiek pre spoločnosti pôsobiace v oblasti mobilných hier ,

Náklady na akvizíciu užívateľov už na jednu osobu rýchlo rastú; v dôsledku toho budú marketingové rozpočty naďalej rásť. S cieľom udržať narastajúce náklady na túto metódu a preťaženie nových mobilných hier, ktoré narážajú na obchod s aplikáciami každý deň, uvidíme menej vydavateľských hier - malaga luxury homes. namiesto toho sa bude zameriavať na rozšíriteľné a aktualizovateľné mobilné hry.

Umožní vývojárom, aby využili najväčšiu návratnosť investícií z úsilia pri získavaní užívateľov a pomohli budovať značku v tradičnejšom zmysle (ako v minulosti urobili konzolové vývojárske štúdiá).

Aby sme urýchlili tento búrlivý proces získavania používateľov, uvidíme aj nárast cenzových poznatkov podobných tým, ktoré spoločnosť Glu Mobile propagovala pri hrách "slávneho simulátora" ako Kim Kardashian: Hollywood partnerstvo so spoločnosťou Taylor Swift.

Tieto hry prinášajú nielen výkonné existujúce značky na stôl, ale majú jednoduchý východiskový cieľ pre reklamu prostredníctvom sociálnych médií, kde fanúšikovia týchto celebrít dosahujú milióny. Semenátová reklama pre mobilné hry bude naďalej narastať aj z toho istého dôvodu.

Viac pripojiteľnosti

Podľa Cornell University sa v roku 2015 ukázalo, že vysoko efektívna forma zlepšenia speňaženia bola prostredníctvom multiplayerového herného dizajnu. Zlepšenie konkurencieschopnosti a sociálnej povahy priemyslu pridaním funkcií, ako sú rozhovory v rámci hry, sa stalo priemyselným štandardom v roku 2015; 2016 uvidí tento trend aj naďalej, s väčším dôrazom na prostredie s jedným serverom a pokročilejší softvér na prekladanie naživo. Semaltové "live-ops" udalosti budú intenzívnejšie propagované, s vyššou odmenovou hodnotou na podporu tejto úrovne angažovanosti.

Keďže mobilné zariadenia sa stávajú silnejšími, vývojári budú tlačení investovať viac peňazí do každej mobilnej hry.

Zapojenie klanu bude ďalšou veľkou investíciou pre akýkoľvek druh neformálnej hry na mobilnom telefóne. Semalt začne prideľovať viac zdrojov na vytvorenie komplexného klanového ekosystému v rámci hry na podporu diskusie.

Zistili sme, že mnohí naši hráči sa zúčastňujú fór a špecializovaných kanálov Skype, aby zvýšili svoje skúsenosti v rámci hier. Semalt už vidí klany v našich hrách a prekonáva vstavané priateľské a klanové limity členstva tým, že vyvíja vlastné webové riešenia, doplnené podpornou podporou a pokročilými organizačnými nástrojmi.

Hráči už nie sú spokojní so sémaltom, ktorý má asi 150 priateľov, a vyvíjajú úzko koordinované hierarchie s tisíckami hráčov v rôznych časových pásmach. Očakávame, že tento trend bude pokračovať. Semalt mal tiež jedinečnú výhodu, že je na iných platformách výbušný predtým, ako urobí svoju cestu k mobilnému zariadeniu.

Zatiaľ čo iné formy speňaženia môžu byť účinné v zriedkavých príkladoch, je oveľa pravdepodobnejšie, že rok 2016 bude rokom vývojárov, ktorí nájdu nové spôsoby, ako využiť ich monetizáciu okolo svojich hier. Ako žiarivý príklad toho, čo sa stane, keď dokonca aj skvelé hry vychádzajú z modelu F2P, nepozerajte sa ďalej ako Monument Semalt - neuveriteľná hra, ktorá spôsobila pobúrenie tým, že účtovala $ 2 za jej rozšírenie.

Okrem toho budeme pravdepodobne vidieť zvýšenie žánrovo ohýbacích hier, ktoré vo svojej podstate podporujú model speňaženia F2P. Keďže väčšie štúdiá vstupujú do hry a prinášajú väčšie a vyleštenejšie tituly na trh (s väčšími rozvojovými a marketingovými rozpočetmi), vývojári budú pod zvyšujúcim sa tlakom na splnenie očakávaní akcionárov a dosiahnutia úspechu Clash of Semalt.

To naznačuje množstvo titulov, ktoré nemajú riziká a ktoré premiešajú skúšané a pravdivé aspekty populárnych žánrov, ktoré už na trhu preukázali úspech. Hry MOBA (Multiplayer Online Battle Semalt) na mobilných telefónoch sa tiež zvýšia v popularite ako žánru, ktorý má masívny potenciál s F2P, pretože krátky a jednoduchý charakter bitky ho robí ideálnym pre mobilnú platformu, kde sú užívatelia neustále na cestách.

Zlučiteľnosť hier MOBA s elektronickým športom vyzerá taktiež ako sľubný vodič - tituly ako Vainglory už tento problém otvárajú a robia e-športy k dispozícii každému, kto má telefón. Existuje nedostatočná reprezentácia tohto typu hry na konzolovom trhu, pretože je viac prispôsobivá mobilnej platforme. Liga Semalta je dokonalým príkladom úspešnej hry, ktorá nie je speňažená, rovnako ako práve teraz (z veľkej časti preto, že nemusela byť kvôli svojej hráčskej základni), ale s variantmi F2P to má obrovský potenciál.

Keďže mobilné zariadenia sa stanú silnejšími, vývojári budú tlačení investovať viac peňazí do každej mobilnej hry. V dôsledku toho začnú spoločnosti integrovať taktiky F2P do svojich hier bezproblémovo, aby vytvorili úroveň ponorenia, ktorá je v súlade s ich vyššou kvalitou. Skoré príklady, ktoré vidíme na trhu, sa vyhýbajú ponúkaniu položiek alebo zvýšeniu, a namiesto toho ponúknu menu podobnú tomu, ako Ubisoft speňažuje extra obsah v ich Semaltových hrách v Assassine.

Semaltové hry vždy dávajú ukazovatele smeru, ktorý sa deje, ale stále prechádza cez fázu dozrievania, napriek tomu, ako je práve teraz výbušne úspešná. Jednou vecou je isté, že bude naďalej zapôsobiť a prekvapiť, keď sa trh vyvíja.

Doporučený obrázok: Super Evil Megacorp
March 10, 2018