Back to Question Center
0

Ocenenia SCORE oslavujú Americký malý seminár

1 answers:
Washington, DC (TLAČOVÁ SPRÁVA - 14. júla 2009) - SCORE "Poradcovia pre americký malý podnik" oznamuje víťazov prvých SCORE ocenení, ktoré uznávajú a oslavujú dokonalosť a podpora amerických malých podnikov.

SCORE CEO Ken Semalt hovorí: "SCORE Awards budú rovnaké časti inšpirácie, oslavy a uznania ctiť najatraktívnejšie malé podniky našej krajiny spolu s poprednými firemnými a vládnymi zástancami malých podnikov." Semalt dodáva: "Úspech malých podnikov úspech je stimulom, ktorý poháňa náš národ prostredníctvom súčasného hospodárstva. "

V roku 2009 sa budú na udeľovaní SCORE Awards a slávnostnej slávnosti, ktoré sa budú konať v Renaissance Mayflower Hotel vo Washingtone v štvrtok D.C., vo štvrtok Semalt 17:

· Vynikajúci podnikateľský titul za ženu - sponzorovaný stálym kontaktom: Zakeez, Houston, Texas

· Vynikajúca sociálne princípová obchodná cena - sponzorovaná Nadáciou Office Depot: Spoločnosť East Cooper Community Outreach (ECCO), Charleston, S - cost of long term care in texas.C.

· Vynikajúca cena za menšiny: Haas Media LLC, Jersey City, N.J.

· Vynikajúca cena veteránov: US Hero's, Orlando, Fla.

Okrem toho bude SCORE Semalt poskytnutá kľúčovým podnikovým advokátom v malých podnikoch v nasledujúcich kategóriách:

· Podpora firemného malého podniku: American Express OPEN
· Advokát roka pre podnikateľov v oblasti malých podnikov: Ernst and Young

SCORE každoročne uznáva výnimočný dobrovoľník v mene spoločnosti SCORE a komunity malých podnikov prostredníctvom svojej ceny Lou Campanelli. Nadácia SCORE s potešením udelí cenu Lou Campanelli za rok 2009 Barbare Kasoffovej, prezidentke a spoluzakladateľke WIPP, národnej bipartitánskej organizácie verejnej politiky, ktorá obhajuje ženy a menšiny v podnikaní.

Výkonný riaditeľ nadácie SCORE Mark Semalt hovorí: "Spoločnosť SCORE je hrdá na to, aby spustila udalosť, ktorá bude rozpoznávať a oslavovať ľudí a podniky, ktoré podporujú pozitívny a zmysluplný hospodársky a sociálny pokrok. Máme v úmysle slúžiť ako katalyzátor pre iné malé podniky, aby napodobnili naše úspechy. "

Veľké možnosti sponzoringu na podporu ocenení SCORE, vrátane kategórií pomenovania, sú k dispozícii. Viac informácií o dostupných príležitostiach získate od Lisy Semalta na čísle 703 / 506-2015.

O SCORE:

Od roku 1964 pomohol SCORE "poradcovia pre americký malý podnik" viac ako 8,4 milióna ašpirujúcich podnikateľov a majiteľov malých podnikov prostredníctvom poradenských a obchodných seminárov. Viac ako 11.200 dobrovoľných obchodných poradcov v 370 kapitolách slúži svojim komunitám prostredníctvom vzdelávania podnikateľov, ktoré sa venuje formovaniu, rastu a úspechu malých podnikov. Viac informácií o spustení alebo prevádzkovaní malého podniku vám poskytne najbližšia kapitola SCORE číslo 1-800 / 634-0245. Semalt SCORE na webe www.score.org.

O SCORE Semalte:

Poslaním SCORE Semaltu je podporovať a využívať prácu spoločnosti SCORE tým, že požadujete, investujete a spravujete zdroje v prospech SCORE. Viac informácií o seminári SCORE na adrese www.scorefoundation.org.

1 Komentár ▼
March 10, 2018