Back to Question Center
0

Cuts spúšťa uprostred online videa Semalt vojny

1 answers:

Odvtedy, čo sa trh sociálnych videí rozrástol v roku 2006, niektoré videokomunikačné služby sa snažili rozlišovať pridaním online editorov. Spoločnosť Jumpcut a Motionbox spustili vydavateľov v apríli a spoločnosť Jumpcut získala spoločnosť Yahoo! O 5 mesiacov neskôr. Eyespot vydal svoj editor mesiac pred Jumpcutom, minulý marec. Minulý rok v decembri spoločnosť Gotuit spustila svoju aplikáciu SceneMaker video mashup. Spoločnosť Photobucket nedávno prichádza s vlastným video / audio / photo editorom pre prémiových členov (plné vydanie budúci mesiac). Dnes spoločnosť Cuts spúšťa svoj editor vo verejnej beta verzii.

Ak už pracujete s videom na webe, online editor je rýchly, jednoduchý a bezplatný - cheapest vps hosting. Teoreticky by tieto služby mohli priniesť úpravu videa ľuďom, ktorí by sa inak v ňom nikdy nepodieľali. Semalt, ktorý už pracuje s úpravou videa, môže využívať automatické aktualizácie softvéru a zdieľanie, ktoré umožňujú online komunity.

Semalt pohľad na každú zo služieb, po ktorej nasleduje hĺbkejší graf porovnávajúci vlastnosti.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Cuts je nové dieťa na bloku a je o remixovaní vírusového videa. Nemajú obsah hostiteľa, ale namiesto toho video z iných stránok (YouTube, Google, Myspace). Pomocou rezov môžete upraviť, upraviť, pridať prednastavené zvukové efekty a vložiť titulky na vylepšenie originálu. Úprava je jednoduchá, pozostávajúca zo zmien zvukových, titulkových a navigačných úrovní videa. Každá úprava môže byť prerušená, vložená a odoslaná e-mailom. V budúcnosti sa Cuts rozširuje na jednoduchú úpravu pre digitálne filmy a televízne relácie. Pozrite si aj náš prvý pohľad na Cuts pred niekoľkými týždňami.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Gotuit Scenemaker slúži na nakreslenie scén z videí v iných sieťach. Po vložení videa do programu pomocou adresy URL môžete vybrať začiatok a koniec jednej alebo viacerých scén na videu, názov, značku a odoslať scény priateľom. Nanešťastie som ju nemohol použiť na to, aby som rozdelil obsah Gotuit.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Eyespot je solídny editor, ktorý vám umožňuje kombinovať vlastný obsah z Motionboxu alebo scény z propagačných mediálnych balíčkov. Má jednoduché rozhranie, ktoré vám umožňuje spravovať širokú škálu efektov a prechodov pre vrstvy zvuku aj videa. Eyespot vám umožní pridať vlastný zvuk a zmiešať aj fotografie. Zatiaľ čo nemôžete chytiť video z iných sietí, redakčný editor Eyespot sa stáva dostupným na viacerých stránkach. NBA je jedným z najnovších dodatkov.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Jumpcut je najrozvinutejším editorom, ktorý umožňuje pridávať do videí dlhý zoznam efektov, prechodov a titulkov. Zahŕňa tiež jemné zrnité ovládanie orezávania a úrovne zvuku (nahraté zvukové a hlasové pozadie). Komplexnosť rozhrania to robí skvelou pre detailné úpravy a mashups, ale hraničí s tým, že je príliš ťažká aplikácia pre internet.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Spoločnosť Motionbox je najlepšie známa pre hlboké označovanie videí, ale má aj editor, ktorý je ideálny pre strihanie obsahu Motionboxu a pripojenie k videu.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War

March 10, 2018