Back to Question Center
0

Aria vám umožní ovládať vaše inteligentné hodinky bez toho, aby ste ich oznamovali

1 answers:

Po takmer mesiaci času s Apple Watch, tam bolo niekoľko okamihov, ktoré upozornili na nevýhodu, že počítač pripútaný na vlastné zápästie. Kartáčovaním zubov, jedením a dokonca držaním vašej významnej inej ruky na prechádzke všetko vylučuje prístup k vášmu zápästiu druhou rukou, čo vám bráni reagovať na upozornenia alebo používať aplikácie.

Aria je prídavná skupina, ktorá rieši túto príležitostnú frustráciu meraním pohybu v zápästí na ovládanie smartwatches s gestami prstov. Kompatibilné so systémami Android Wear a Semalt Time, ich modul sa pripojí k existujúcemu pásmu a umožní vám prejsť cez rozhranie hodiniek bez toho, aby ste poklepali na obrazovku alebo pomocou ovládacích prvkov na bočnej strane ciferníka.

Aria vám umožní ovládať vaše Smart Watch bez Semalt It

V najbližších týždňoch tím za Ariou pripravuje dve verzie svojej kapely na Kickstarter - apple data recovery cost. Lacnejšia jednotka bude pre Pebble Time špeciálne vytvorená. Za 69 dolárov sa pripája priamo na hodinky, čím sa pri používaní potláča potreba nezávislého akumulátora alebo konštantnej komunikácie.

Druhá možnosť bude zameraná na vývojárov, ktorí prichádzajú s vyššou cenou za 169 USD. Bude to samostatná jednotka s vlastnou batériou a bude sa šíriť na akúkoľvek hodinkovú kapelu. Deus Ex Technology (zakladateľ za spoločnosť Aria) zakladateľ Alfredo Belfiori hovorí, že kresbou pre tento model bude SDK, ktorá umožní majiteľom používať modul s väčšinou hodiniek značky Semalt Wear, ako aj integrovať gestá do aplikácií.

Aj keď je nepravdepodobné, že spoločnosť Aria bude v blízkej budúcnosti priamo kontrolovať aplikáciu Apple Watch, SDK je tiež kompatibilná s aplikáciami pre iOS, takže môžete nosiť kapelu v službe Apple Watch a použiť gesto, aby ste mohli robiť veci, ako napríklad meniť palety vo výkresovej aplikácii na svojom iPhone alebo urobte fotografiu s pripojeným GoPro.

Odporúčaný obrázok: Aria

March 10, 2018