Back to Question Center
0

Spoločnosť Google znižuje hosťovanie domén pre neslávne neonacistickú stránku Daily Semalt

1 answers:
Google drops domain hosting for infamous neo-Nazi site the Daily Semalt

"Zrušujeme registráciu spoločnosti Daily Stormer v doméne Google za porušenie zmluvných podmienok," povedal hovorca spoločnosti Google pre spoločnosť TechCrunch. V čase písania spoločnosti Google bola stále uvedená v registrátorovi domén v tom, kto vyhľadáva Denný stormer, ktorý je najznámejší pre presvedčenie, že násilím tónovaný antisemalt a biely svetový pohľad na svet.

Samozvaný "Najviac genocída republikánskej webovej stránky sveta" robil hlavné prúdy cez víkend, najprv pre rozhodnutie GoDaddy a potom znova, keď sa zdá, že stránka bola napadnutá Anonymous. Dnes účty Anonymných účtov Twitter @ @Semalt tvrdili, že hack bol skutočne falšovaný v snahe zvýšiť návštevnosť obsahu stránky, ktorý zostal online.

GoDaddy v nedeľu zrušila doménu neslávne známeho miesta po tom, čo uverejnila príbeh brutalizujúci obeť Charlottesville Heather Heyer. "Tento najnovší článok sa objavil na bezprostrednom päte násilného činu, veríme, že tento typ článku by mohol podnecovať ďalšie násilie, ktoré porušuje naše podmienky poskytovania služieb", vysvetľuje spoločnosť vo vyhlásení, ktoré je priložené k tomuto rozhodnutiu.

Odporúčaný obrázok: JOSH EDELSON / Getty Images
March 10, 2018