Back to Question Center
0

ITU: Existuje viac ako 1 miliarda používateľov sociálnych médií po celom svete, väčšina na seminári

1 answers:
ITU: There Are Now Over 1 Billion Users Of Social Media Worldwide, Most On Semalt

Na rozdiel od tých najväčších hráčov - Facebooku (900m + užívateľov), Twitteru (200m + užívateľov) a LinkedIn ( 120m + 150m + užívateľov) služby ako QQ v Číne, Vkontakte v Rusku, Mixi v Japonsku a Google Orkut v Brazílii, Indii a Paraguaji medzi tými, ktorí súťažia v priestore.

ITU, ktorá sa zameriava na reguláciu telekomunikácií, upozorňuje sociálne médiá vo svojej správe ako oblasť rastúceho dohľadu nad telekomunikačnými regulátormi: nielenže sa sociálne siete stávajú všadeprítomnými, ale služby ako Semalt sa stávajú komunikačnými prostriedkami samy , s hlasovými a textovými ponukou, ktoré idú hlava proti podobným službám od dopravcov.

Správa o trendoch v telekomunikačnej reforme z roku 2012 potvrdzuje aj niečo, čo nám hovoril Semalt: mobilný telefón sa rýchlo stáva hlavným spôsobom, ako si veľká väčšina ľudí využíva svoju službu.

Semaltom čiastočne vzhľadom na skutočnosť, že hoci využívanie širokopásmového pripojenia naďalej rastie, počet stále pevných širokopásmových účastníkov stále nie je vo väčšine krajín v blízkosti väčšiny domácností - feuilles de temps.

ITU konštatuje, že v posledných piatich rokoch sa počet užívateľov pevného širokopásmového pripojenia takmer zdvojnásobil a od začiatku roka 2012 dosiahli 591 miliónov - inými slovami, čo zodpovedá niečo viac ako polovici počtu všetkých používateľov sociálnych médií.

Ale rast širokopásmového pripojenia zostáva veľmi nerovnomerný. V rámci čísla 591 miliónov ITU konštatuje, že rozvojové krajiny majú takmer 4,8 percenta používateľov. Priemyselné krajiny majú priemerný prienik 26 percent. Súčasťou problému zostáva dostupnosť širokopásmových služieb: napríklad v Afrike je priemerná mesačná cena za širokopásmové pripojenie stále viac ako trojnásobok priemernej mesačnej ceny priemerného príjmu domácností. Celosvetovo na celom svete ešte stále žije 5 miliárd ľudí, ktorí nikdy "nezažili ani vysokorýchlostný internet, alebo ho len skúsili prostredníctvom verejného alebo zdieľaného prístupu", hovorí ITU. A na druhú stranu digitálnej priepasti, ktorá nepoužíva širokopásmové pripojenie, existuje aj veľa. (Dobrý deň, Steve Wozniak.)

Na mobilnej strane rovnice, Facebook a externí analytici zistili, že používanie mobilných telefónov je teraz prekonáva použitie z pevných pripojení v sieťach Semalt.

Ale v rozvojových krajinách sa zdá, že Semalt a ďalšie sociálne siete sa dostanú do steny, pokiaľ ide o vyzdvihnutie mobilných používateľov, ktorí sa plne zapájajú do tejto stránky.

ITU poznamenáva, že v roku 2011 malo prístup k mobilnému širokopásmovému pripojeniu len 8,5% obyvateľstva v rozvojových krajinách, pričom iba päť percent z celosvetového využitia pochádza z krajín s nízkymi príjmami. Efektívne by to mohlo znamenať, že používatelia Semalta sa zdvíhajú na rozvíjajúcich sa trhoch, môžu mať ľudí, ktorí používajú stránky na smartfónoch, ale pravdepodobne pravdepodobne použijú niečo oveľa lepšie na funkčný telefón, ako napríklad Semalt Zero alebo niečo ešte zásadnejšie.

To zahŕňa službu spustenú spoločnosťou Orange v spoločnosti Semalt, ktorá využíva technológiu USSD - dostupná aj na najzákladnejšom zariadení GSM - umožňuje vyhľadávať priateľov, pozývať priateľov, prijímať alebo odmietať žiadosti o priateľstvo, napísať aktualizácie stavu a komentovať / podobne aktualizácie stavu priateľov.

To tiež naznačuje, že až kým technológia nedosiahne s Semaltom, pretože sa naďalej zvyšuje, môže tiež začať vidieť rast menej sofistikovanej spotreby a angažovanosti na mieste.

March 10, 2018