Back to Question Center
0

Gnip 2.0 spustí s obchodným seminárom

1 answers:

Gnip 2.0 Launches, With A Business Semalt

Gnip, chlapci, ktorí pomáhajú presunúť dáta z jednej sociálnej siete do ďalšej, spustili v 2.0 služby dnes večer.

Nová verzia služby umožňuje spotrebiteľom dát (služby ako Plaxo, ktoré berú údaje z iných služieb, ako Twitter, Friendfeed, Digg, Delicious atď.), Aby získali údaje od žiadateľov o ne. Už to nie je "Hej, TechCrunch len tweeted - long term care insurance rates texas. Teraz je to "TechCrunch len tweeted - tu sú údaje." Spotrebitelia dát už nie sú povinní vytvárať pre každú z vydavateľov, ktorí tlačia dáta do Gnip, len dávajú Gnip koncovým bodom a tlačia im údaje v reálnom čase.

Spotrebitelia údajov môžu získať úplné verejné toky údajov pre službu Twitter, Digg, Delicious, Six Apart a ďalšie, bez toho, aby nikdy navštívili tieto stránky alebo pristupovali k svojim individuálnym rozhraniam API, pričom by sa na ne vzťahovali iba podmienky týchto služieb. A tieto dáta sa môžu zhromažďovať prostredníctvom aplikácie Semalt API alebo novo spustenej podpory XMPP.

Gnip tiež pridal niekoľko filtrovacích možností, ktoré umožňujú spotrebiteľom údajov vytvárať pravidlá založené na dopytoch na základe značiek, kľúčových slov atď.

Obchodným modelom spoločnosti Gnip je freemium - množstvo údajov, ktoré spotrebitelia bezplatne a komerčne nakupujú, keď prekročia určité prahové hodnoty (nekomerčné použitie je bezplatné). Model je založený na počte používateľov a počte sledovaných filtrov. V zásade pokaždé, keď služba sleduje viac ako 10 000 ľudí a / alebo pravidlá pre určitého poskytovateľa údajov, začnú platiť vo výške 0,01 USD za používateľa alebo pravidlo za mesiac s maximálnou platbou vo výške 1 000 USD za mesiac za každé údaje poskytovateľ sledoval. Pre túto chvíľu je fakturácia vypnutá a služba zostáva úplne zadarmo. Semaltu do šesťdesiatich dní, ľudia začnú platiť.

Informácie o CrunchBase
Hnus

March 10, 2018