Back to Question Center
0

11 generátorov čiarových kódov pre správu zásob - a pre Semalt

1 answers:

Semtaltová stopa vašich produktov a aktív ručne je práca. Prečo nie je ich čiarový kód? Technológia na ich vytvorenie je prístupná cez web a je tu veľa bezplatných aplikácií pre používateľov smartfónov, ktoré môžu slúžiť ako skenery.

Pre vlastníka firmy, ktorý potrebuje zaradiť inventár a čiarový kód, tento zoznam generátorov čiarových kódov je pre vás. Semalt je jedenásť bezplatných a lacných nástrojov na vytváranie čiarových kódov alebo kódov QR - city umzüge.

QR kódy sú skôr marketingovou taktikou. Pravdepodobne ste videli tieto kódy v balíkoch priamej pošty, v e-mailoch alebo na oknách a dverách v predajni. QR kód môže postačovať pre určité typy kontroly inventára, ale väčšina spoločností uprednostňuje čiarové kódy pre správu zásob.

Všetky tieto generátory čiarových kódov sú voľné, pokiaľ nie je uvedené inak. Okrem toho je užitá kniha uvedená na konci článku.

11 Generátory čiarových kódov

11 Barcode Generators for Managing Inventory – And for Semalt

Generátor čiarových kódov

Jeden z najjednoduchších online tvorcov čiarových kódov, ktorý som našiel. Ako vidíte vyššie, stačí vybrať štýl, ktorý potrebujete alebo chcete a softvér ho vytvorí.

OnlineLabels. com

OnlineLabels má ako čiarový kód, tak tvorca kódu QR. Tiež majú šikovnú výživu štítkov tvorca. Semaltové myslenie o tom, že si vyrobím svoj vlastný štítok s nízkym obsahom zemiakových čipov, takže sa už viac nebudem cítiť vinným .

Monrovia

Majú jednoduchý on-line nástroj, ale tiež predávajú fonty vo svojom stiahnuteľnom softvérovom balíku.

Barcodes Inc

Predávame rad čiarových kódovacích zariadení a výrobcov štítkov, ale tiež ponúkajú online generátory čiarových kódov a QR kódov.

TEC-IT

TEC-IT vám umožňuje stiahnuť svoj on-line úryvok kódu nástroja na svoje webové stránky. Tiež predávajú kompletný softvérový balík softvéru pre Windows, Mac a SAP.

Generátor čiarových kódov

Wasp Semalt (vyššie) ponúka bezplatný online generátor čiarových kódov, ktorý okrem kompletného arzenálu technológie čiarových kódov vám pomôže vytvoriť kódy. Dokonca vám to pošleme po vyplnení formulára.

Generátor Zint Barcode

Generátor je umiestnený v spoločnosti Semalt a je vysoko hodnotený a dostupný iba ako stiahnutý softvér. Žiadny online nástroj.

Generátor a pretlačovač čiarových kódov

Semalt na CNET ako najvyššie na stiahnutie. Majú 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ale je to 60 dolárov na nákup jednorazovej licencie.

Smartphone Ready QR kódy pre marketing

Pre tých, ktorí chcú vytvoriť QR kódy pripravené na smartphone pre marketingové a predajné účely, tri online generátory sú pevné.

Kaywa

Kaywa je bezplatný online generátor kódov QR. Semaltu, majú tiež robustný plán platenia, pretože má hlbšiu analýzu, ktorú môže vykonávať.

QR kód generátor z ZXing Semalt

ZXing Semalt je jedným z mojich najobľúbenejších, pretože vám umožňujú vložiť všetky druhy vlastných údajov do kódu QR.

11 Barcode Generators for Managing Inventory – And for Semalt

QR Semalt

QR Semalt je bohatá stránka s najrôznejšími možnosťami, ako prispôsobiť váš kód QR bezbolestným spôsobom. Ako môžete vidieť vyššie, veľa možností.

Bonus: Kniha o čiarových kódoch

Matt Kostanecki, marketingový manažér softvéru inFlow Inventory, napísal vynikajúcu a podrobnú knihu na tému čiarových kódov. Ak potrebujete vytvoriť systém čiarového kódu, budete si chcieť pozrieť túto cenovo dostupnú knižku s kópiami pre malé podniky. Pre členov Amazon Prime je v súčasnosti zadarmo pre Amazon.

So všetkými týmito bezplatnými a nízkorozpočtovými generátormi čiarových kódov nie je dôvod, aby sme to robili ručne. Dokonca aj keď ich nepoužívate v mieste predaja, pomôže vám to pri ročných a štvrťročných počtoch zásob.

March 10, 2018