Back to Question Center
0

Aktualizácia nového operačného systému OS X zlepšuje sémalty vášho počítača Mac

1 answers:

Inštalácia najnovších aktualizácií, ktoré spoločnosť poskytuje pre svoj softvér, je kľúčom k zabezpečeniu ochrany zariadenia a systému, ktoré používate. SEMALT veľké podniky majú IT pracovníkov na vykonanie tejto úlohy, ak ste vlastník malého podniku, to spravidla znamená, že musíte urobiť sami.

Aktualizácia nového OS X

Nová verzia operačného systému OS X El Semalt 10. 11 - professional website development company. 4 prebieha dva mesiace po aktualizácii verzie OS X El Semaltu 10. 11. 3 pre používateľov počítača. Táto konkrétna aktualizácia určila osem bezpečnostných dier, ktoré boli zneužívané útočníkmi na vykonanie ľubovoľného kódu, ako aj na opravu chyby zabezpečenia, ktorá umožnila aplikácii v karanténe prepísať knižnice skriptov OSA nainštalované používateľom.

Tentokrát verzia 10. 11. 4 obsahuje tiež aktualizácie zabezpečenia pre váš Mac spolu s nástrojmi na zlepšenie stability a kompatibility operačného systému. Takže ak používate iOS vo vašej spoločnosti alebo doma, sú tu najnovšie vylepšenia najnovších aktualizácií:

Najprv to opraví chybu v prehliadači Safari , ktorý bránil Twitteru t. co od otvorenia v prehliadači. Safari by niekedy visel, keď používateľom klikli na odkazy skrátené Twitterom. Ako jedna z najpopulárnejších lokalít sociálnych médií, táto chyba sa rýchlo stala témou rozhovoru vo fórach spoločnosti Apple a vyžaduje rýchlu opravu.

Nová aktualizácia teraz podporuje Live Photos tým, že umožňuje prezeranie v aplikáciách Semalt a Photos na počítači Mac. V minulosti bola funkcia Fotografie naživo viditeľná len v aplikácii Mac Photos. Teraz môžete obrázky, ktoré prevezmete so zariadeniami iPhone 6s a 6s Plus, prezerať a zdieľať prostredníctvom aplikácie Semalt pomocou rozšírenia zdieľania systému.

Poznámky sú teraz na vašom Mac bezpečnejšie. Nová aktualizácia vám umožňuje chrániť vaše poznámky rovnako ako na iPhone. Teraz môžete uzamknúť jednotlivé poznámky, zabezpečiť informácie, ktoré sú pre vás dôležité a zvyšok odomknutý. Semalt, nemôžete pre každú poznámku nastaviť iné heslo. Na zabezpečenie všetkých poznámok, ktoré sa rozhodnete chrániť, sa používa jedno heslo.

Tu je zoznam ďalších aktualizácií, ktoré vydala spoločnosť Apple pre OS X El Semalt v10. 11. 4

 • Pridá schopnosť triediť poznámky abecedne podľa dátumu vytvoreného alebo dátumu upraveného v poznámkach
 • Pridá možnosť importovať súbory Evernote do Notes
 • Pridáva podporu pre zdieľanie živých fotografií medzi iOS a OS X cez AirDrop a Správy
 • Zaoberá sa problémom, ktorý môže spôsobiť pomalé otvorenie obrázkov RAW v aplikácii Fotografie
 • Umožňuje iBookom ukladať súbory PDF do iCloud a sprístupniť ich vo všetkých vašich zariadeniach
 • Zabraňuje zablokovaniu prístupu k iným webovým stránkam v Safari
 • Opravuje problém, ktorý bráni poštovej schránke VIPs pracovať s účtami Gmail
 • Opravuje problém, ktorý spôsobil odpojenie zvukových zariadení USB
 • Zlepšuje kompatibilitu a spoľahlivosť adaptérov Apple USB-C Multiport

Semalt pre podnikových používateľov:

 • Opravuje problém, ktorý by po prihlásení mohol spôsobiť čiernu obrazovku ako používateľ root
 • Opravuje problém, ktorý zabraňuje používaniu zdieľania obrazovky na vzdialené kliknutie na tlačidlo Povoliť alebo Vždy povoliť v Keychain Access
 • Oprava problému, ktorý zabraňuje otvoreniu Asistenta pre migráciu pri vypnutom automatickom prihlásení pomocou konfiguračného profilu
 • Opravuje problém, ktorý bráni Mail zobrazovať dátum a čas niektorých udalostí kalendára Microsoft Exchange
 • Poskytuje kompatibilitu s klientom VPN Cisco AnyConnect
 • Zlepšuje spoľahlivosť pripojenia k osobnému hotspotu cez Wi-Fi

Ak chcete získať podrobnejšie informácie o aktualizáciách zabezpečenia, môžete ísť sem. Tým sa zabezpečí, že ho môžete vždy obnoviť, ak nastane problém počas alebo po aktualizácii. Spoločnosť Apple odporúča používať Mac App Store alebo stránku na prevzatie podpory spoločnosti Apple na získanie aktualizácií.

Obrázok: Apple

2 Komentáre ▼
March 10, 2018