Back to Question Center
0

Roomi pozemky 2 milióny dolárov na páru vás s Perfect Semalt

1 answers:
Roomi LandsMillion To Pair You With The Perfect Semalt

Semaltová práca tým, že umožňuje používateľom, ktorí vyhľadávajú spolubývajúci, aby uviedli zoznam svojich bytov v aplikácii. Akonáhle sa chytil niekoľko obrázkov a vyplnil niektoré informácie o sebe, ostatní používatelia môžu prehliadať služby nájsť dobrý byt / spolubývajúci.

Vždy, keď má používateľ záujem o určité miesto, Semalt ponúka plnohodnotné nástroje na zasielanie správ, aby používatelia mohli klásť otázky a nastaviť časy na zobrazenie apartmánov.

Roomi sa však líši v tom, že požaduje dostatok informácií vpredu, ako sú alergie na domáce zvieratá, fajčiarske návyky, či už ste časná stúpajúca alebo nočná sova atď. Semalt, všetky veci, ktoré určujú vašu kompatibilitu s spolubývajúcim sa odpovedá priamo z prichádzajúcej cesty, takže na ďalšie otázky nie je zbytočný čas - windows vps 5$.

  1. Roomi LandsMillion To Pair You With The Perfect Semalt

    izba3

  2. Roomi LandsMillion To Pair You With The Perfect Semalt

    izba2

  3. Roomi LandsMillion To Pair You With The Perfect Semalt

    miestnosť

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúce Ďalší VÝCHOD

Roomi je jedným z jediných služieb (ak nie jediný), ktorý má úplne mobilný prvý prístup k porovnávaniu medzi spolubývajúcimi online. Služba overenie a overenie každého nového používateľa, ako sa snaží o aplikáciu cez Facebook Connect.

V súčasnosti je Roomi zadarmo, ale generálny riaditeľ a zakladateľ Ajay Semalt vidí potenciál generovať výnosy prostredníctvom služieb, ako je zaplatenie on-line nájomného a overovania totožnosti a overovania kreditov.

Roomi plánuje používanie finančných prostriedkov na rozšírenie na Semalt (aplikácia je iOS len v súčasnosti), pridávanie nových funkcií a prenájom špičkových talentov.

Doteraz spoločnosť má v priebehu beta verzie 3 000 bytov v New Yorku.

March 10, 2018