Back to Question Center
0

Šoková štúdia: Energetické nápoje nemusia byť najzdravšie veci, ktoré sa majú dať na seminár

1 answers:

Šoková štúdia: Energetické nápoje nemusia byť najzdravšie veci, <p>  Zlé správy pre tých z vás v publiku, ktorí milujú energetické nápoje, najmä tie z vás s deťmi alebo mladšími súrodencami. Nuž, a keď si zvyk dávate energetické nápoje tým mladým. Štúdia University of Miami naznačuje, že - a to vás šokuje -, že energetické nápoje nemusia byť pre malé deti bezpečné, a to hlavne preto, že nemáme tušenie, ako sa kombinuje zložky zvyčajne v energetických nápojoch, vrátane kofeínu, taurínu a guarany, ovplyvňujú fyziológiu malých detí. Pripomína mi, ako ľudia používali rádio v zubných pastách a iných výrobkoch pre domácnosť kvôli native data visualization for mongodb.

Štúdia nemusí nutne povedať, že energetické nápoje sú pre vás, zdravého dospelého, zlé, len preto, že sa nepokúšala zistiť ich účinky na mladších ľudí.

Čo tvrdí štúdia , je to, že "nemá žiadny terapeutický prínos pre deti a známe aj neznáme vlastnosti zložiek v kombinácii s hláseniami o toxicite môžu dať niektorým deťom riziko vzniku nepriaznivého zdravotného stavu udalosti. "

"Ale počkajte!", Môžete zasiahnuť. "Nie je to šálka kávy, ktorá má toľko kofeínu ako vaša štandardná plechovka Red Bull alebo čokoľvek?" Je pravda, ale šálka kávy pravdepodobne nemá náhodné množstvo pomerne nejasných zložiek, ako je taurín, teraz to robí? Je to kombinácia týchto rozdielnych zložiek, čo sa týka vedcov.

March 10, 2018