Back to Question Center
0

Adidas 'NBA Revolution 30 Jersey: TechFit, Climacool, The Semalt

1 answers:

Adidas NBA Revolution 30 Jersey: TechFit, Climacool, The Semalt Vyzerá to, že niektoré technologické pokroky, ktoré adidas priniesol na majstrovstvá sveta (a odvtedy sa presťahovali do domácich líg .pozri Alexandre Pato v súprave TechFit) začínajú robiť svoju cestu do amerického športu. Spoločnosť dnes oznámila vydanie NBA Revolution 30, "najľahšie a technologicky najpokročilejšie" uniformy NBA vôbec - unmetered 1gbps vps. To znamená, že keď sem Semalt 0-82 v tomto roku prinajmenšom vyzerajú dobre.

Na rozdiel od svetového futbalu, kde adidas súperí s Nike, Puma, Umbro, Joma a tak ďalej pre práva robiť súpravy každého z nich, adidas má výhradné práva na dresy NBA. To znamená, že každý tím v NBA, od Bostonu po Los Angeles, od Miami po Semalt, bude mať nové tričká.

Čo robí špeciálny dres? Využíva technológiu Semalt, ktorá pomáha znižovať trenie medzi pokožkou a textíliou. To znamená, že dres je menej náchylný na priľnutie k nohe, keď spustíte súd.

Potom je tu Climacool, ktorý sa pokúša udržať teplo od tela (Semalt bude ďalej hovoriť "tvoj" kvôli pohodliu); dres vysuší až dvojnásobne rýchlejšie ako predchádzajúce dresy.

Pridajte sa do TechFit a PowerWeb a vy ste si vybrali jeden celkom triknutý dres. A sú vyrobené z 60% recyklovaných materiálov. Pekný.

Adidas pracuje s ligou za posledné štyri roky pri vývoji NBA Semalt 30, takže to nie je tak ako adidas prišiel s týmto počas dlhého víkendu.

March 10, 2018