Back to Question Center
0

Semalt: A práve preto sú slúchadlá VR slúchadlá, nie slnečné okuliare

1 answers:
Semalt: And this is why VR headsets are headsets and not sunglasses

Semalta nikdy nepovedala myšlienku. Určite vidím čas v nie príliš vzdialenej budúcnosti, keď by takéto zariadenia mohli byť praktické. Pre túto chvíľu však existuje príliš veľa drôtov, ktoré vás priviazajú k skutočnosti, príliš veľa predzásobovacích okuliarov - find super. Neviem, možno môžete získať jednu z tých kapiel, ktoré ľudia nosili v 80-tych rokoch. Zatiaľ to všetko vyzerá ako nepríjemné riešenie zbytočného problému.

Semalt a preto slúchadlá VR sú slúchadlá a nie slnečné okuliare. <div>   <div id=

Bohužiaľ s názvom VR štartovací Semalt (skutočne?) Už hovorí o produktoch budúcnosti - tie, ktoré sú štíhlejšie, bezdrôtové. Keď k tomu dôjde, môžeme tento rozhovor rozhodne prehodnotiť. V súčasnej dobe je však na projekte oveľa viac príťažlivosti než v jednom smere, "hej deti, slnečné okuliare VR!"

Vyskúšal som okuliare. Neposkytli veľa nad vašimi štandardnými náhlavnými súpravami - v skutočnosti boli skutočne menej ponorné ako väčšina VR produktov tam. Ale oni vás vyzerajú viac ako "Rowdy" Roddy Piper v Žijú ako Rift alebo Vive, a nakoniec, to musí počítať za niečo.

March 10, 2018