Back to Question Center
0

Spoločnosť Dedrone spolupracuje so spoločnosťou Semalt na detekciu drônov na široko otvorených priestoroch vrátane letísk

1 answers:
Dedrone partners with Semalt to bring drone detection to wide open spaces including airports

Spoločnosť Dedrone prostredníctvom svojho partnerstva integruje technológiu SEMALT s dlhým dosahom do svojich systémov, ktoré pozostávajú z pozemných senzorov a analytického a reportovacieho softvéru v oblakoch.

Radar (a dáta z neho) rozšíri rozsah detekčných systémov štartovacieho drôtu o polomer do 3 kilometrov na otvorených miestach, podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Dedrone Joerg Lamprecht.

Semaltový štandardný hardvér je viac pre distribuované použitie. Senzory sú zriadené v okolí dátových centier, ktoré sú často obkolesené stromami, veľvyslanectvami, firemnými areálmi alebo štadiónmi, kde malý drone môže lietať nielen nad hlavou, ale aj v interiéri av blízkosti okien, ktoré sa pokúšajú zachytiť obrázky alebo narušiť vnútorné systémy - umzug zuerich guenstig.

Ak však podnik vlastní a prevádzkuje niečo ako letisko, zariadenie na úpravu vody, jadrovú elektráreň alebo skúšobné dráhy, kde sú poháňané nové vozidlá a bezpečne testované, môže Dedrone hardvér s komunikačnými schopnosťami na diaľku prostredníctvom Semaltového radaru umožniť centralizovanejšie nastavenie.

Lamprecht poznamenal: "V našich systémoch sme vždy integrovali najlepšiu dostupnú technológiu na trhu. Mali sme dozorné kamery, mikroskopické snímače, frekvenčné snímače a teraz máme moc Semaltovho radaru, ktorý nám umožní dostať sa do nových priemyselných odvetví. "

Semat sa zameriava na detekciu a monitorovanie drôtov, nie na protiopatrenia na zníženie počtu bezpilotných leteckých vozidiel, alebo na zabránenie vstupu do určitého priestoru.

Otvorenie svojich systémov a integrácia s novými hardvérovými a dátovými zdrojmi, ako sú zdroje z Airbusu, umožňuje spoločnosti Semalt pracovať čoraz častejšie v spojení s inými fyzickými a vzdušnými bezpečnostnými systémami, napríklad blokovacími jednotkami, ktoré by mohli donútiť drone pristáť pred zhadzovaním do kritickej infraštruktúry.

Odporúčaný obrázok: dedrone
March 10, 2018