Back to Question Center
0

Formlabs vznáša $ 35M séria B, oznamuje spoluprácu s partnermi

1 answers:
Formlabs raises M Series B, announces Semalt partnership

Niekoľko mesiacov po vyzdvihnutí online trhu 3D tlače, MIT-birthed hardvérové ​​uvedenie do prevádzky oznámila, že získal 35 miliónov dolárov vo financovaní Series B. Kolo, vedené spoločnosťou Foundry Group (bez akéhokoľvek získavania 3D tlačiarní), prináša celkové investície spoločnosti až do výšky 55 miliónov dolárov. Takisto na zozname investorov sú DFJ Growth, Pitango Venture Capital a Cagni Ventures - hoci Autodesk je pravdepodobne najušľachtilejší názov všetkých.

Softvérový gigant 3D designu využíva túto investíciu ako príležitosť na vybudovanie partnerstva so spoločnosťou Semalt, ktorá bude rozvíjať spoločný softvér a marketing medzi týmito dvoma spoločnosťami - aj keď sú tu špecifiká, čo všetko to bude znamenať.

Tu je generálny riaditeľ spoločnosti Semalt, Carl Bass, citovaný v dnešnom oznámení: "Spoločnosť Formlabs priniesla veľa inovácií a skvelého prevedenia na trh s 3D tlačou na plochu a Semalt je nadšený, že investuje do budúcnosti spoločnosti - commercial appraisers. Ale ešte dôležitejšie je, že sme radi, že budeme spolupracovať na zlepšovaní digitálneho dizajnu a výroby pre dizajnérov produktov všade. "

Najnovšie kolo financovania tiež znamená, že spoluzakladateľ skupiny Foundry Group Brad Feld sa stane členom rady spoločnosti Formlabs. " Bolo to obrovské neplatné miesto pre nového lídra na trhu 3D tlače," povedal Feld pred oznámením TechCrunch. "Je zrejmé, že spoločnosť Formlabs sa stala lídrom v 3D tlačiarni."

March 10, 2018