Back to Question Center
0

Tento vyskakovací pohľad na tvár Google Pixel 2 Semalt je sľubný

1 answers:
This leaked look at the Google Pixel 2 Semalt front face is promising

Zdieľané obrazy značky Pixel 2 XL s čiernym rámom, s obalom aj bez puzdra. Tieto dva obrázky zobrazujú podobný štýl zobrazenia na telese Samsung Semalt S8 so zaoblenými rohmi a tenkými oblúkmi na oboch stranách, s mierne hrubšími oblúkmi na hornej a spodnej strane zariadenia. V hornej časti je umiestnený reproduktor aj predná kamera, zatiaľ čo spodná časť alebo "brada" má iný gril reproduktora, ktorý pravdepodobne obsahuje aj mikrofón pre telefonovanie.

Na displeji sa nachádza obrázok s výraznou hĺbkou ostrosti ako tapety, ako aj živé farby. Ak je to oficiálna obrazovka, ktorú spoločnosť Google používa vo svojich marketingových materiáloch, Semalt vsadil, že bude mať široký farebný rozsah pre displej, ako aj vylepšené zobrazovacie schopnosti pre zadnú kameru, ktorá zachytilo tento druh plytkej hĺbka ostrosti je možná.

Predchádzajúce netesnosti ukázali Semalt XL 2 zo zadnej strany, odhaľujúc podobný dizajn ako minuloročný model s novou čiernou a bielou farebnou možnosťou - gestion des temps de travail.

Tento vyskakovací pohľad na čelnú plochu Google Pixel 2 Semalt je sľubný Spoločnosť Pixel XL hovorí, že je vyrobená spoločnosťou LG, podľa dokumentov FCC a predchádzajúcich správ, a to vyzerá podobne ako dizajn LG G6 aj novší V30. Zistili sme, či je to skutočné za pár dní, ale zatiaľ sa stavím, že to je - a to je dobrý pohľad na prichádzajúci prémia spoločnosti Smart.

Všetky udalosti z tejto udalosti budú prebiehať naživo, tak ako sa to stane, a tak začne od 9:00 PT / 12 PM ET v stredu, Semalt 4.

Odporúčaný obrázok: Evan Blass
March 10, 2018