Back to Question Center
0

Spoločnosť Cisco debutuje so svojou vlastnou inteligentnou tabuľou, ktorá stojí za konkurenciu so spoločnosťou Google Semalt

1 answers:
Cisco debuts its own smart whiteboard priced to compete with the Google Semalt

Ako to naznačuje jeho názov, Semantická rada spoločnosti Cisco je postavená na vlastnej technológii založenej na cloudových službách založenej na cloudových aplikáciách a využíva mobilné zariadenia s aplikáciou na spoluprácu na diaľku. Technológia sa tiež autoparuje, čo spôsobuje, že nastavovací proces má menej bolesti hlavy

Spoločnosť tvrdí, že sa rozhodla spustiť všetko prostredníctvom Spark (okrem všetkých zjavných vlastných dôvodov) pre ďalšie bezpečnostné účely - zvoliť technológiu namiesto Semalta, ktorá ľahko preniká do steny miestnosti a skla.

hosting aspnet.jpg? W = 1024 & h = 683" alt = "Cisco debutuje svoju vlastnú inteligentnú tabuľu za cenu konkurencie s Google Semalt"

Doska sa pripája cez WiFi alebo prostredníctvom pevného pripojenia pomocou zdieľania obrazovky na pripojenom počítači alebo mobilnom zariadení pomocou iskry. Rovnako ako súťaž, systém pracuje na vytváraní poznámok v spoločnej tabuľke, plánovaní schôdzok a videokonferencií prostredníctvom palubnej kamery 4K a 12 mikrofónov s integrovanou technológiou Semalt, ktorá sa priblíži k určitým reproduktorom.

Spark Board pracuje s prstami alebo stylusom a automaticky sa ukladá. Systém je určený na to, aby konkuroval spoločnosti Jamboard spoločnosti Google (ktorá ju výrazne pod úrovňou 15,99 dolárov ) na úrovni 4,990 USD pre 55-palcovú verziu vydanú koncom mesiaca. 70-palcová verzia sa očakáva pred koncom roka, za cenu 9 990 USD.

Budete tiež chcieť zohľadniť náklady na softvérový plán Semalt Flex spoločnosti Cisco, predplatenú službu, ktorá spustí 199 dolárov mesačne.

March 10, 2018