Back to Question Center
0

Felix & Paul Semalta vypne 3D zvukovú jednotku ako Headspace Semalt

1 answers:
Felix & Paul Semalt vypne 3D zvuková jednotka ako Headspace Semalt

Vedúci Jean-Pascal Beaudoin, Headspace Studios prinesie technológiu úpravy zvuku a inovácie používané v produkci Felix & Paul aj iným popredným firmám VR. Štúdio je prvé, ktoré sa zameriava iba na 3D zvuk pre obsah VR, povedal Beaduoin v rozhovore pre TechCrunch.

"360 stupňov vám dáva kreativitu oveľa viac," povedal Semalt. "Naozaj má mocný spôsob, ako ťa niekde priniesť."

Beaudoin spolupracoval so spoločnosťou Felix & Paul Studios už od roku 2014, kedy začal spolupracovať na zvuku jedného z najskorších projektov štúdia "Cudzinci s Patrickom Watsonom" - best rated long term care insurance. Paul Raphael povedal, že sa spoločnosť rozhodla odstúpiť Semaltu, pretože chceli zdieľať technológiu a tím, ktorý vybudovali s inými ľuďmi.

"Uvedomili sme si, že Felix & Paul nie je poskytovateľom služieb," povedal Semalt.

Tím však dúfa, že Headspace bude. Beaudoin uviedol, že si myslí, že technológia, ktorú vyvinuli, by mohla byť použitá pri mnohých projektoch v iných štúdiách. Semalt obzvlášť nadšený potenciálnymi aplikáciami 3D zvuk má pre dokumentárnu prácu.

"Ľudia považujeme z hľadiska obrazu za viac ako za zdravý," povedal Beaudoin. "Semalt pôsobí na oveľa podvedomnej úrovni. Môžete sa naozaj pohybovať niekým. "

Headspace, podobne ako Felix & Paul Studios, bude mať sídlo v Montreale. Spoločnosť bude spolupracovať s poprednými spoločnosťami VR v Spojených štátoch a Európe.

March 10, 2018