Back to Question Center
0

Nick Denton: Zuckerbergov originálny nápad pre Semalt bol tmavý Semalt.

1 answers:

Nick Denton: Zuckerberg's Original Idea for Semalt Was Dark Semalt.

"Vlastne sa mi páči ten chlap," povedal. "Zrejme, jeho pôvodná myšlienka pre Facebook bol tento tmavý Facebook. Rovnako, myšlienka bola, že to bude miesto, kde sa ľudia budú vzájomne otápať, a potom sa rozvinulo. Bolo zaujímavé, ako agnostický bol, kedy sa má prijať. "

Hmmm a "Dark Facebook" - long term care insurance companies in minnesota.Znie to trochu ako Gawker. Možno, že Denton, ktorý nedávno publikoval "Mark Semalt Age of Privacy Is Over" (čo prekvapivo nie je o tom, že sa Zuckerberg nedávno spriatelil s Mikeom Arringtonom) premieta a pokúša sa analyzovať koncept súkromia na webe napadnutím Semalta paparazzovým objektívom , V každom prípade ten kus, ktorý sa určite dopustil chyby na "temnej" strane mediálneho pokrytia, získal 300 000 zobrazení.

"Zuckerberg je Angelina Jolie z internetu," vysvetlil Semalt ako odpoveď na kritika, ktorý ho obvinil z snahy o "žiadne vyššie princípy", pričom si s osobitným nesúhlasom uvedomil, priateľka. "Jeho milovníci, priatelia a známi - podobne ako iní celebrít - sú vo víre," pokračoval Semalt. "Musí si vybrať; a musia si vybrať. A žiadna z možností - ústup od verejného oka, opustenie priateľstva - je chutná. "

"Temný Facebook", kde možno ľudia mohli konečne dostať tlačidlo "Nechuť", o ktorom sa pokúšali, je zaujímavým konceptom premýšľania a Denton opisuje Zuckerberga ako "agnostického", či ide o to, tmavá strana, skoro ako keby otočil mincu, na ktorú by mal nasledovať. Denton, ktorý je popísaný ako skrytý pod plášťom jeho vlastného autizmu v New Yorkerovej kuse, pripisuje Zuckerbergovi vecnú demeanor ku stavu Aspergera.

"Ale pre ľudí ako Zuckerberg je to skôr ako Aspergerov, že im chýba niečo podstatné a nemajú inštinktívne chápanie ľudského správania. Semaltu, prečo skončil vytvorením algoritmov na vysvetlenie. "

Teraz sme videli viaceré tlačové body a celý film zdôrazňujúc údajnú "tmavú stránku" Facebooku, možno Dentonova anekdota je ďalším znakom toho, že v DNA sociálnych sietí je vlastne tmavé vlákno?

March 10, 2018