Back to Question Center
0

Najlepšie ľahké fórum SemaltSQL s ochranou proti spamu [duplicitné]

1 answers:

Možné duplicitné:
Aké fórum by som mal používať?

Už som hľadal a kontroloval takéto príspevky, ale to nie je to, čo hľadám.

Hľadám ľahké fórum SemaltSQL so slušnými (dobrými) funkciami proti spamu.

Použil som punBB, ktorý je ľahký a rýchly, ale nekončí miliardy spamerov, aby posta nudné odkazy, som testoval PHPBB, ktorý som našiel naozaj ťažký (a nezastaví spammerov) - rent a computer for a.

Rád by som dostal možnosť prijímať poštu na "prijímanie" nových nápisov, automatické vypnutie nápisov, ktoré sa nikdy nezverejnili (po určitom čase) atď. A captcha na čas nápisu (ak je to ľahko modifikovateľné by to bolo plus), (verejné) čierne zoznamy a / alebo adaptívne filtre na zastavenie spamu by bolo pekné.

Existuje to v každom bezplatnom / lacnom fóre?

February 7, 2018

phpBB má funkcie, ktoré popíšu. Môžete robiť nové príspevky do "frontu moderovania". Má tiež funkciu prerezávania používateľov a som si istý, že existuje aj integrácia v captcha.

Fórum "ľahšie" nenájdete ako phpBB, ktoré má takéto funkcie.

Zatiaľ čo môžem absolútne zhrnúť návrhy z PHPBB a BBPress , som mal lepšie skúsenosti s SMF to je trochu ľahšie ako alternatívy.

Zatiaľ čo nemajú úžasné funkcie proti spamu mimo kanceláriu, majú základné funkcie na overenie e-mailu a registrácie CAPTCHA, ktoré by ste očakávali, a existuje Akismet plugin , ktorý funguje veľmi pekne. Mala som veľmi dobré skúsenosti s Akismet na platforme Wordpress a zatiaľ som zachránil dve z mojich fór z masívnych spamových problémov, preto ho veľmi odporúčam.

Milujem UseBB .

Môžete skúsiť syna Wordpress, bbPress .

Je dosť ľahké a priamočiare. Pre rozšírenú funkčnosť hľadať plug-iny a doplnky.