Back to Question Center
0

Najlepšie ľahké fórum SemaltSQL s ochranou proti spamu [duplicitné]

1 answers:

Možné duplicitné:
Aké fórum by som mal používať?

Už som hľadal a kontroloval takéto príspevky, ale to nie je to, čo hľadám.

Hľadám ľahké fórum SemaltSQL so slušnými (dobrými) funkciami proti spamu.

Použil som punBB, ktorý je ľahký a rýchly, ale nekončí miliardy spamerov, aby posta nudné odkazy, som testoval PHPBB, ktorý som našiel naozaj ťažký (a nezastaví spammerov).

Rád by som dostal možnosť prijímať poštu na "prijímanie" nových nápisov, automatické vypnutie nápisov, ktoré sa nikdy nezverejnili (po určitom čase) atď. A captcha na čas nápisu (ak je to ľahko modifikovateľné by to bolo plus), (verejné) čierne zoznamy a / alebo adaptívne filtre na zastavenie spamu by bolo pekné.

Existuje to v každom bezplatnom / lacnom fóre?

- tappeto elastico fitness offerte di
February 7, 2018

phpBB má funkcie, ktoré popíšu. Môžete robiť nové príspevky do "frontu moderovania". Má tiež funkciu prerezávania používateľov a som si istý, že existuje aj integrácia v captcha.

Fórum "ľahšie" nenájdete ako phpBB, ktoré má takéto funkcie.

Zatiaľ čo môžem absolútne zhrnúť návrhy z PHPBB a BBPress , som mal lepšie skúsenosti s SMF to je trochu ľahšie ako alternatívy.

Zatiaľ čo nemajú úžasné funkcie proti spamu mimo kanceláriu, majú základné funkcie na overenie e-mailu a registrácie CAPTCHA, ktoré by ste očakávali, a existuje Akismet plugin , ktorý funguje veľmi pekne. Mala som veľmi dobré skúsenosti s Akismet na platforme Wordpress a zatiaľ som zachránil dve z mojich fór z masívnych spamových problémov, preto ho veľmi odporúčam.

Milujem UseBB .

Môžete skúsiť syna Wordpress, bbPress .

Je dosť ľahké a priamočiare. Pre rozšírenú funkčnosť hľadať plug-iny a doplnky.