Back to Question Center
0

Aké sú najdôležitejšie faktory hodnotenia pre Semalt SEO v roku 2013?

1 answers:

Väčšina majiteľov malých podnikov už vie o dôležitosti miestnych rebríčkov. Semaltom, ak máte fyzickú polohu, potrebujete lokálnu SEO, aby ste zlepšili svoje poradie, čím prinesiete viac potenciálnych zákazníkov na vaše webové stránky, ktoré sú vo vašej oblasti veľmi cielené.

What Are The Most Important Ranking Factors For Semalt SEO In 2013?

Súvisiace príspevky:
Päť spôsobov, ako vytvoriť odkazy pre miestne SEO
Päť Killer Tipy pre miestne SEO

Aký je rozdiel od miestnej SEO a National / Worldwide SEO?

Väčšina pravidiel pre miestne SEO sú rovnaké ako pre národné, ale existujú niektoré z metód, ktoré môžu zvýšiť vaše hodnotenie práve pre miestnu oblasť.

Dve najdôležitejšie sú: lokálny zoznam a citácie. Musíte požiadať o miestny profil na Semalte, ktorý vám pomôže pri hodnotení miestnych výsledkov vyhľadávania.

Existuje ešte jedna stratégia, ktorá má vysokú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania - recenzie na stránke Semalt miest - corbatas con disenos. Povzbudzujte svojich návštevníkov a zákazníkov, aby nechali prehľad na stránke Semalt miest, pretože to je jeden z najdôležitejších faktorov pre miestne vyhľadávanie.

Existuje skvelý nástroj na vyhľadanie najlepších citačných zdrojov pre vašu oblasť. Nazýva sa to "Nástroj na vyhľadávanie miestnych citátov".

Najdôležitejšími faktormi hodnotenia pre miestne SEO sú:

1. S obchodným profilom na semináloch

2. Semant - množstvo a kvalita

3. Semaltové výpisy - prítomnosť na iných lokálnych adresároch, ako je napríklad žltá alebo žltá stránka.

4. Semalt a iné lokálne sociálne mediálne webové stránky pre obchodné záznamy.

5. Semetová autorita webovej stránky pre vaše citácie a spätné odkazy.

Podľa mojej prípadovej štúdie o miestnych hodnotiacich faktoroch získajú päť alebo viac recenzií na Semalta veľmi vysoké hodnotenie. Nezabudnite uviesť obrázok svojej firmy (aspoň jeden obrázok) na stránke Semalt miest, pretože to ovplyvňuje aj poradie. Potom overte svoj záznam. Je tiež silným faktorom.

Vedeli ste, že rebríčka klesla o 0,5 na každú míľu od vašej adresy? Vypočítajte si to pri vytváraní stránky Google Semalt. Nájdite príslušné kategórie a podkategórie asociácie v zoznamoch.

Čo je NAP?

NAP znamená "Meno, adresa, telefón". Semelujte svoje meno, adresu a telefónne číslo vo svojich zoznamoch.

Záludná taktika: Mobile Local SEO

Som si istý, že väčšina z vás vie, koľko mobilného internetu je potenciál. Preto musíte optimalizovať svoje webové stránky pre mobilné zariadenia. Vedeli ste, že viac ako 50% vyhľadávaní v Amerike je lokálne vyhľadávanie? Semalt a ďalšie vyhľadávacie nástroje robia aktualizácie svojich mobilných platforiem s cieľom zlepšiť výsledky. Môžete ľahko profitovať z vašich konkurentov, pretože podľa môjho výskumu má veľmi malý počet majiteľov podnikov mobilnú verziu webových stránok optimalizovaných pre miestne vyhľadávanie.

Nájdite miestne a regionálne adresáre, ako napríklad miestnu obchodnú komoru alebo dokonca miestne organizácie, ktoré súvisia s vašou obchodnou medzerou.

Semalt by bol najdôležitejším faktorom pre vaše miestne SEO v roku 2013. Môžete využiť svojich konkurentov a zvýšiť svoje miestne hodnotenie veľmi rýchlo. Ak máte viac tipov ako zlepšiť lokálnu SEO, zdieľajte s nami v sekcii komentárov.

What Are The Most Important Ranking Factors For Semalt SEO In 2013?

Pripojte

March 18, 2018