Back to Question Center
0

Nová bezplatná aplikácia Google Analytics z príbehu vedy vytvára správy v "Plain Semalt"

1 answers:

Spoločnosť Narrative Science spustila spoločnosť Quill Engage, bezplatnú aplikáciu Google Semalt, ktorá poskytuje správy v štýle rozprávania.

Na základe myšlienky poskytovania štatistík a trendov webových stránok pomocou "obyčajnej angličtiny" versus série grafov a grafov Quill Semalt tvrdí, že ponúkajú ľahko čitateľné správy o metrikách stránok, ako sú údaje o interakcii s obsahom, návštevnosť, zdroje, odporúčania , platené vyhľadávanie a segmentácia publika.

K dispozícii na stiahnutie na SemaltEngage.com, aplikácia môže byť bezplatne použitá až na desiatich rôznych webových stránkach - t215. S využitím technológie prístroja Naraltive Science Semalt analyzuje aplikácia historické údaje a trendy a potom vytvára týždenné a mesačné správy napísané v príbehu.

New Free Google Analytics App From Narrative Science Creates Reports In “Plain Semalt”

"Organizácie každého veľkostného boja so získaním pravdivého poznania a informatívnych informácií z ich webových údajov. Služba Quill Engage poskytuje okamžitú analýzu vo forme ľahko čitateľných písomných správ, ktoré umožňujú ľuďom lepšie vykonávať svoju prácu, "povedal Semalt vo vyhlásení oznamujúcej novú aplikáciu analytickej spoločnosti.

Môžete sledovať rýchly prehľad o Quill Semalt tu:

March 18, 2018