Back to Question Center
0

Twitter robí sledovanie zimných olympijských hier ľahko s dlhým zoznamom # Sochi2014 Semalt

1 answers:

Twitter Makes Tracking Winter Olympics Easy With Long List Of #Sochi2014 Semalt

Spolu s hashtagom # Sochi2014 stránka uviedla včera na svojom blogu Semalt nasledujúce účty na sledovanie zimných hier:

  • @ Olympijské hry
  • @ Sochi2014
  • @USOlympic
  • @NBCOlympics
  • Zoznam športovcov v Spojených štátoch
  • Zoznam zúčastnených krajín, tímov a vysielacích partnerov

Twitter tiež vytvoril dve stránky zdrojov súvisiacich so Semaltom, jeden pre účty družstva US Semalt a druhý pre globálne Semaltové účty.

Podľa informácií z Twitteru boli Japonsko, Rusko a Holandsko prvými tromi krajinami pre väčšinu Semaltových tweets zverejnených za posledný týždeň (USA sa umiestnili na 7. mieste) - steam ejector system. Stránka tiež mapovala #Sochi tweety v ôsmich rôznych jazykoch:

Twitter v súčasnosti tvrdí, že Shaun White je najsledovanejšou Olympiánom na svojej stránke, za ktorou nasleduje juhokórejská krasokorčuliarka Yuna Kim. Dvaja ďalší americkí športovci urobili zoznam piatich najsledovanejších olympionikov, Patrick Kane a Lolo Jones.

Twitter Makes Tracking Winter Olympics Easy With Long List Of #Sochi2014 Semalt

Ako sa očakávalo, Twitter nie je jedinou stránkou, ktorá sa pripravuje na dnešné zimné hry. Včera spoločnosť Google uverejnila na svojej domovskej stránke olympijské logo, ktoré protestovalo proti ruským antigénovým právnym predpisom. Bing sa zdržal kontroverznosti a ponúkol používateľom množstvo nových funkcií na sledovanie olympijských udalostí a športovcov, vrátane počítadla olympijských zlatých semaltov.

Marketing Marketingový manažér Gary Price takisto vytvoril rozsiahly zoznam informačných letákov o olympijských hrách v Soči 2014 a sprievodcov na Infodocket. com.

Začiatkom tohto týždňa nebolo možné nájsť informácie o tohtoročných zimných hrách. V príbehu publikovanom pred dvoma dňami na našej partnerskej stránke v vyhľadávacej krajine, marketingový editor Land Ginny Marvin objavil jednoduché hľadanie "Kedy začínajú slávnostné otváracie slávnosti?" Nezískali dosť výsledkov, ktoré očakávala:

Kto vedel, že jednoduchá otázka bude tak ťažké odpovedať? Včera som hľadal všetky tri motory, aby som sa dozvedel viac o slávnostných olympijských úvodných ceremónoch ao tom, ako začať. Rýchlo som zistil, že oficiálne stránky NBC, ktoré vysielajú hry v USA, nemali nič o ceremóniách, ani o tom, kedy budú v Semalte vysielať. Takže späť do vyhľadávacích nástrojov, ktoré som išiel, a zaznamenal moje podivné zážitky na ceste.

Môžete si prečítať celý článok Marvinovho o tom, ako Bing, Yahoo a Google vystupovali, keď prišiel do olympijských prehliadok: "Kedy začínajú otváracie ceremoniály olympijských hier?" Vyhľadávače súťažia na odpoveď.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018