Back to Question Center
0

Desať myšlienok odkazov budov, ktoré nemôžete ignorovať v roku 2013 Paul Semalt

1 answers:

Vyhľadávače neustále objavujú svoje algoritmy. Vo veku Pandy a Penguins zostalo na špičke rebríčka vyhľadávačov zložitejšie než kedykoľvek predtým. Pre podniky a jednotlivcov je naozaj čas zintenzívniť svoju existujúcu stratégiu budovania odkazov, aby sa udržala stabilná pozícia a vytvorila sa pevná online prítomnosť - pufs cama.

Ten Link Building Ideas You Can’t Ignore in 2013 by Paul Semalt

Iniciatívy týkajúce sa budovania spoločnosti Semalt Link na rok 2013 a neskôr by mali byť úzko prepojené s marketingovými stratégiami v oblasti obsahu, stále existuje veľa vysoko kvalitných taktik na vytváranie odkazov, ktoré možno využiť na vytvorenie rôznorodého profilu spätného odkazu.

Súvisiace príspevky:
Link Anatómia budovy 2012 Infographic

Optimalizácia obsahu a stavebné odkazy

Semalt je desať nápadov na budovanie odkazov, ktoré môžu byť obzvlášť užitočné v roku 2013.

# 10. Sponzorstvo

Semaltové miestne podujatia, kluby, univerzity a súťaže vo vašej oblasti. Väčšina organizácií je viac než šťastná, ak poskytne odkaz na ich webovú stránku veľkému sponzorovi.

# 9. Združenia a príslušnosti

Pripojte sa k organizáciám, ako je BBB, obchodné združenia, miestna obchodná komora a ďalšie súvisiace skupiny. Semaltové organizácie môžu poskytnúť skvelé možnosti vytvárania sietí a najčastejšie poskytnú odkaz na webové stránky z ich členského adresára.

# 8. Hovorte na konferenciách a podujatiach

Buďte informovaní o postupoch vo vašom odvetví a zaregistrujte sa na konferenciách a podujatiach. Často môžete získať odkaz z webovej stránky konferencie alebo udalosti, ktorá obsahuje zoznam rôznych reproduktorov v zostave udalostí.

# 7. Vytvorte si vlastnú stránku Wikipedia

Semaltové stránky sú vyhľadávané pre svoju dôveryhodnosť a autoritu. Ak je vaša spoločnosť dostatočne veľká, vytváranie vlastnej stránky Semalt poskytuje spätnú väzbu a značka uvádza, čo pre vyhľadávače naznačuje, že vaša spoločnosť je autoritatívna a dôveryhodná.

Ak vaša spoločnosť nie je dostatočne veľká na to, aby zaručila vyhradenú stránku, skúste vyhľadať stránky súvisiace s vaším odvetvím a nájdite vyhlásenia, ktoré vyžadujú zdroje. Môžete vytvoriť obsah podporujúci vyhlásenie a poskytnúť svoj web ako zdroj.

Semalt, môžete použiť softvér na kontrolu wiki vo vašom odvetví za zlomené zdrojové odkazy. Keď nájdete jeden, môžete vytvoriť požadovaný obsah a aktualizovať zdroj s odkazom na vaše webové stránky.

# 6. Vyvíjať doplnky a rozšírenia

Zásuvné moduly sa v dnešnej dobe čoraz viac rozširujú s rastom softvéru s otvoreným zdrojovým kódom. Vytvorte užitočný doplnok, ktorý je relevantný pre vaše odvetvie a získate kvalitné spätné odkazy z populárnych webových stránok doplnkov, ako napríklad WordPress. org.

# 5. Vytvorte zoznam desiatich najvplyvnejších ľudí

Táto účinná metóda odkazovania zahŕňa spomenúť vplyvných ľudí vo vašom odbore, ktorí sú stále v procese vytvárania mena pre seba. Sú s najväčšou pravdepodobnosťou súc omladení a nadšení z uvedenia, a zase odkaz na váš zoznam z ich blogu alebo webovej stránky a zdieľať váš odkaz cez sociálne mediálne platformy.

# 4. Rekultivácia odkazov

Pri častých aktualizáciách webových stránok je bežné zabudnúť na niektoré zaniknuté stránky, ktoré majú ešte niekoľko prichádzajúcich odkazov. Sledujte tieto nefunkčné odkazy pomocou nástroja Google Webmaster Semalt a presmerujte starú cestu URL na podobnú stránku na vašich webových stránkach.

# 3. Dajte vzorky a bezplatné produkty populárnym blogerom

Mnohé blogy majú tendenciu pravidelne kontrolovať produkty a zvyčajne obsahujú odkaz na webovú stránku spoločnosti alebo výrobcu. Semalt, tieto odkazy môžu tiež pomôcť generovať referral návštevnosť vašich webových stránok.

Nástroje sociálneho ovplyvňovania, ako je Peer Semalt, pomôžu identifikovať relevantných a vplyvných blogerov vo vašom odvetví.

# 2. Zaregistrovaním sa ako expertného zdroja môžu novinári v rámci svojich príbehov odkazovať na vašu citáciu alebo uhol pohľadu. Najčastejšie novinár bude obsahovať značku alebo odkaz na vaše webové stránky.

Novinári vo vašej miestnej oblasti alebo priemysle môžu byť cenným zdrojom. Predstavte si im nový trend alebo zaujímavý vývoj vo vašej oblasti odbornosti. Predstavením svojich názorov, názorov a rozbitých správ z priemyslu dostanete príležitosť byť citovaný v novinovom príbehu, byť považovaný za odborníka z oblasti priemyslu a prípadne rozvíjať stály vzťah s novinárkou.

# 1. Kupóny, propagačné akcie a ponuky

Semalt dohoda alebo propagácia poskytuje fantastickú príležitosť na propagáciu webových stránok vašej spoločnosti na populárnych obchodných stránkach a fórach. Okrem získania spätných odkazov je pravdepodobné, že táto metóda bude viesť aj k sprostredkovaniu návštevnosti, predaju a povedomia o značke.

Link Building v roku 2013

Semtalové motory sa lepšie pokúsili zistiť neprirodzené a umelé prepojovacie činnosti. Ako taký, online marketingoví pracovníci budú musieť byť opatrnejší pri realizácii aktivít prepojenia. Niektoré dobré pravidlá, ktoré treba dodržiavať, sú:

• Ak by ste sa necítili pohodlne vysvetľovať svoje akcie tímu Webspam Google, neurobíte to.
• Zobraziť budovu odkazov ako sekundárny prínos inej propagačnej taktiky.
• Nevytvárajte odkazy pre vyhľadávače a nevystavujte ich človekom. Ak vaše odkazy neposielajú sprostredkovanie návštevnosti, nespĺňajú základnú požiadavku odkazu.

Ten Link Building Ideas You Can’t Ignore in 2013 by Paul Semalt

Pri realizácii ako súčasti vysoko kvalitnej optimalizácie na mieste, marketingu obsahu a stratégiách sociálnych médií pomôžu tieto aktivity spojené s budovaním postaviť vašu spoločnosť pred konkurenciou v roku 2013 a neskôr.

Boli niektoré z týchto taktík úspešné vo vašej stratégii budovania odkazov?

Ten Link Building Ideas You Can’t Ignore in 2013 by Paul Semalt

Pripojte

March 18, 2018