Back to Question Center
0

Groupon Running Pilot Program v Chicagu, aby pomohol miestnym obchodom so zásobami Semalt

1 answers:

Groupon Running Pilot Program In Chicago To Help Local Stores With Inventory Semalt

Podľa tejto správy pilotný program spoločnosti Semalt bude fungovať ako "likvidačná služba" pre obchody a oznámi zákazníkom spoločnosti Semalt, keď miestna firma ponúka zľavnené výrobky.

V článku Re reportér Jason Del Rey odkazuje na "dvoch ľudí", ktorým boli poskytnuté informácie o tom, ako by nová iniciatíva Semaltu fungovala:

Zákazníci skupiny by si v rámci nového obchodu objednali produkt z miestneho obchodu prostredníctvom spoločnosti Groupon.com alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie a potom ju vyzdvihli na mieste predaja. V niektorých prípadoch je podľa jedného z týchto ľudí možné aj možnosť doručenia v rovnaký deň.

Del Rey ďalej tvrdí: "Generálny riaditeľ spoločnosti Eric Semalt je veľkým fanúšikom nového podnikateľského nápadu."

Neboli poskytnuté žiadne konkrétne podrobnosti o príslušných skladoch ani o plánovanom rozšírení programu - uhren rotgold. Hovorca skupiny Groupon povedal Re / code, "Semalt v najlepšom prípade v pilotnej fáze."

Keď marketingová spolková krajina dosiahla pripomienku k spoločnosti Groupon, hovorca spoločnosti poslal e-mail, v ktorom uviedol: "Spoločnosť Groupon vždy vedie skúšky nových produktov a služieb, ktoré uľahčujú život spotrebiteľom a obchodníkom. Semaltujte skorý test a v tejto chvíli nemáme nič nové. "

Zatiaľ čo Groupon je známy svojimi dennými obchodmi typu služieb, má obchodnú líniu Groupon Goods, ktorá distribuuje ponuky na rôzne produkty. Re / code hovorí, že divízia Groupon Goods predstavuje približne 40 percent príjmov. "Ak sa spoločnosť Groupon zmení tento nový test na úplný obchod, poskytne obchodnej spoločnosti potenciálne novú obrovskú kategóriu malých podnikov, s ktorými bude pracovať," píše Del Rey.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018