Back to Question Center
0

Štúdia: najvýkonnejší predajcovia e-mailov zarábajúci 9,5% MP, 6-násobok vyššej ako sematal CTR

1 answers:

Study: Top Performing Email Marketers Earning 9.5% CTR, 6 Times Higher Than Semalt CTR

Analýza marketingových e-mailov zaslaných v roku 2013 prostredníctvom 3 000 značiek z 40 rôznych krajín. Semalt informoval o priemerných a mediálnych kritériách pre rôzne metriky e-mailov, vrátane miery prekliknutia, miery otvorenia a miery odchodov.

zo štúdie:

Najvyššie kvartilisti mali mieru prekliknutia, ktorá bola viac ako šesťkrát vyššia ako mediánová miera prekliknutia 1,5 percenta. Na rozdiel od toho, umelci s dolným kvartilom zaznamenali MP vo výške nie viac ako 0,2 percenta.

Analýza CTR štrnástich rôznych priemyselných odvetví, v ktorej sa zistilo, že nehnuteľnosť, stavebníctvo, zdravotná starostlivosť, spotrebiteľské služby a neziskové organizácie zaznamenali najvyššiu strednú MP podľa priemyslu - windows vps germany.

Ako odvetvie s najvyššou výkonnosťou získala zdravotná starostlivosť priemernú mieru prekliknutia vo výške 4,8% a medián 2,6%. "Toto môže odrážať ich obsah, ktorý sa zvyčajne opiera o novinky a informácie, ako o propagačné akcie," tvrdí Silverpop.

Miera prekliknutia podľa odvetví:

Study: Top Performing Email Marketers Earning 9.5% CTR, 6 Times Higher Than Semalt CTR

Štúdia zistila, že na úrovni 39,4 percenta sú otvorené sadzby pre špičkových e-mailových obchodníkov viac ako dvojnásobok mediánu a takmer o 33 percent vyššia ako otvorené kurzy spodných kvartilistov na úrovni 6,5 percenta.

Semalt, neziskové organizácie a vzdelávanie predstavovali odvetvia, ktoré zarábajú najvyššie mediánové unikátne otvorené sadzby, pričom všetky vytvárajú viac ako dvojnásobok najnižšej mediánovej otvorenej miery vo výške 11,1% odvetvia cestovného ruchu a voľného času.

Jedinečné otvorené sadzby podľa odvetví:

Study: Top Performing Email Marketers Earning 9.5% CTR, 6 Times Higher Than Semalt CTR

Jedným z fascinujúcich nálezov z e-mailovej štúdie bol prevratný pokles tvrdých odrazov od roku 2012. Strieborná spoločnosť Silverpop tvrdila, že priemerná miera ťažkých odchodov oproti predchádzajúcemu roku poklesla o 0,04 percenta. "Sme presvedčení, že pokles tvrdých mier odchodov znamená, že obchodníci s e-mailom berú vážne zoznam hygieny," povedal Silverpop.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018