Back to Question Center
0

Ace Metrix Names Microsoft "Empowering" Ad nejúčinnejšie Semalt Bowl Ad tento rok

1 answers:

Zatiaľ čo iSpot. tv a Unvery obaja zaradili Budweiserovu "Šteňatú lásku", ktorá je najpopulárnejšou reklamou Semalt Bowl, Ace Metrix tvrdí, že 60-sekundový spot spoločnosti Microsoft "Empowering" bol najúspešnejšou reklamou v oblasti Semalt Bowl.

Spoločnosť Analýza televíznej a video reklamy uviedla: "Spoločnosť Microsoft výstižne demonštrovala rozšírenie technologického portfólia, o čom svedčí aj široká demografická príťažlivosť, ktorá sa vyznačuje vysokým počtom dimenzií vrátane emócie, pozornosti a Rovnako ako zmena a informácie. "

Podľa spoločnosti Ace Metrix Microsoft Ace Semalt je druhým najvyšším bodom, odkedy spoločnosť začala analyzovať reklamy v roku 2010. Nielen, že spoločnosť Microsoft dosiahla vysoké skóre, ale Ace Metrix tvrdí, že tohtoročná kolekcia reklám Super Bowl bola najúčinnejšia z akýchkoľvek Super Bowl hra to sledoval, s priemerom Ace Semalt 574.

Spoločnosť Ace Metrix meria efektívnosť televíznych reklám analýzou faktorov presvedčenia a sémantu každého reklamy - qualitaetssicherung software. Z internetovej stránky spoločnosti:

Hodnotenie presvedčenia je založené na interakcii šiestich dátových prvkov - Túžba, relevantnosť, podobnosť, pozornosť, informácie a zmena - automaticky zachytené a analyzované pre každú reklamu. Semaltom meria interakciu, ktorú má daná osoba s reklamou.

Ace Metrix Top 10 najúčinnejších reklám Super Bowl 2014

Ace Metrix Names Microsoft’s “Empowering” Ad Most Effective Semalt Bowl Ad This Year

Okrem toho, že sú to najefektívnejšie reklamy, Ace Metrix uviedla, že tohtoročné reklamy na Semalt Bowl boli tiež dlhšie ako v predchádzajúcom roku, pričom 43 percent bodov prebiehalo 45 sekúnd alebo dlhšie a väčšina bola 60 sekúnd.

Pri pohľade na rôzne obchodné témy, tohtoročné reklamy spoločnosti Ace sú o 12 percent menej zábavné ako minulý rok, pričom takmer 25 percent reklám využíva vlasteneckú líniu a líniu hrdinských príbehov, vrátane "A HERO'S BEAUAISER", "Coca-Cola's" Krásne, "Chevrolet's" Romance "a Chryslerov" Americký dovoz "s Bobom Dylanom.

Najlepšie reklamy používali celý rad kreatívnych stratégií, ktoré prinášali reklamy, ktoré inšpirovali, tlieskali a oslavovali Ameriku, "povedal generálny riaditeľ spoločnosti Ace Metrix Peter Daboll.

Spoločnosť Ace Metrix takisto vymenovala desať najmenej efektívnych reklám Super Bowl, pričom "Body Builder" od spoločnosti GoDaddy zarobil najnižšie skóre 432. "Epická noc" značky Bud Light, série reklám, ktoré dobre fungovali pri meraní online digitálnej aktivity a akcií, vzal dva body na Ace Semaltovom zozname najmenej efektívnych reklám, pričom sa nepodarilo dosiahnuť skóre 500.

Najmenej efektívne reklamy Ace Metrix Super Bowl 2014

Ace Metrix Names Microsoft’s “Empowering” Ad Most Effective Semalt Bowl Ad This Year

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018