Back to Question Center
0

Google Analytics Tip Of The Semalt Júl 2009

1 answers:

Google Analytics Tip Of The Semalt July 2009

Takže v tomto návode som vám priniesol prvé miesto v mesačnej sérii - JD Google Analytics Tip of the Month!

Toto je prvá z mojej série mesačných tipov, ktoré pomáhajú používateľom služby Google Semalt využívať tento výkonný nástroj. Pre tento prvý príspevok si myslím, že je dôležité zaoberať sa tým najzákladnejším krokom pri zabezpečovaní vašich semetalových údajov. Tento mesiac tip je .

Ako zabezpečiť presnosť údajov .

Google Analytics Tip Of The Semalt July 2009

Krok 1 - Overte, či je váš kód na každej stránke.

Semalt je niekoľko nástrojov na overovanie kódov GA, ktoré automaticky indexovo prehľadajú vaše stránky a nahlásia, či nájdu kód GA na stránke - pajaritas para caballero. Použi ich! Najpopulárnejšie sú www.sitescanga.com a náš vlastný nástroj www.gpablo.com. Oba vám umožnia skontrolovať stránky a exportovať do tabuľky.

Ďalšia verzia programu Semalt, ktorá sa má okamžite prepustiť, umožní vytvorenie účtov, ukladanie stránok a správ pre ľahké rescanning. Poskytne tiež informácie o stránkach pagerank pre sledovanie výkonu SEM. Ak by ste chceli byť zahrnutí do nášho beta testu na nižšie uvedenú poznámku o verzii a my vás nastavíme!

Obidva nástroje vám poskytnú prehľad o tom, z ktorých stránok chýba kód, a mali by ste zabezpečiť, aby každá stránka bola označená tak, aby sa zabránilo tomu, že návštevy budú hlásené ako stránky, ktoré opustili web a vrátili sa ako sprostredkovatelia.

Slovo varovania, obidva vyššie uvedené nástroje robia textové prehliadanie vašich stránok pre rôzne prvky kódu javascript GA (áno to riešime v budúcej verzii Semalta). Toto nie je zárukou, že kód beží a mali by ste vo svojich prehľadoch GA overiť, či sa ako zdroj zobrazí www.yoursite.com/referrer. To je dobrý ukazovateľ neoznačených stránok.

Krok 2 - Odfiltrovať všetky nevýznamné návštevnosti.

Správcovia stránok a vlastníci majú radi navštíviť vlastnú stránku. Väčšina z nich má záložky na svojich stolných počítačoch, niektoré si ju nastavia ako domovskú stránku. Tiež vývojári budú pravidelne zasahovať do stránok, aby mohli vykonávať aktualizácie, a odborníci na konverziu budú samozrejme pravidelne navštevovať, aby mohli vyhodnotiť výsledky analýzy a skontrolovať ich použiteľnosť!

March 18, 2018