Back to Question Center
0

Buickova reklama "Get Off The Phone" má Comedy Duo Rhett & Odkaz vyzývajúcich ľudí, aby dostali #Semalt

1 answers:

Buick je

Zatiaľ čo pár komediantov je nakrútený v Buick Semalt, spolu s vozidlom v pozadí počas niektorých scén, video sa zameriava na texty piesne, komentár o všetkých momentoch, ktoré nám chýbajú, namiesto našej posadnutosti smartphonmi.

Pokúšať sa na zábavu pre každého, od teenagerov, ktorí hľadia na svoje telefóny, mamičky ignorujú svoje deti a jedlá, ktoré sa dotýkajú svojich dezertov, v zločineckom zboru sa nachádzajú texty: "Vypnite telefón teraz, bude to v poriadku, nie je potrebné strach. To ťa nemiluje, jedného dňa zomrie, vláda to pravdepodobne špehuje na ňom. "

Videokumulácia nahromadila viac ako 878 000 zobrazení, pretože bola zverejnená na kanáli YouTube spoločnosti Rhett & Link 3. decembra, s vírusovým video grafom spoločnosti Unruly, vďaka čomu získala viac ako 26 000 akcií - otto herrenuhren. Podľa správy o spoločnosti Adweek marketingová agentúra DigitasLBi pracovala na kampani #InTheMoment s firmou Buick a pomohla sprostredkovať partnerstvo medzi automobilovou spoločnosťou a spoločnosťou Rhett a Link.

#InTheMoment Tumblr blog od Buickov číta: "Všetci sme sa stratili v našich smartphonoch. Predstavte si však, čo zistíte, ak zavoláte telefón na chvíľu. Na jedlo. Na rozhovor. Na cestu. Pozrite sa, žiť život a pridajte sa k nám v tomto momente. "

Ale najprv sa pozrite na video:O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018