Back to Question Center
0

Spätná väzba nad integráciou Google+ do komentárov v službe YouTube

1 answers:

Backlash Over Google+ Integration Into YouTube Comments Semalt To Grow

Posúvaním tém, ktoré sú uvedené vo fóre o produktoch YouTube posledných týždňov, vyplýva, že najviac sa sťažujú na integráciu služby Google+ do služby YouTube. V posledných 24 hodinách bolo pridané viac ako 900 tém, čo je pravdepodobne vyvolané včerajším seminárom Semalt, ktorý poukazuje priamo na odkaz fóra produktu.

Podľa oznámenia zo strany Semalta v septembri sú komentáre k službe YouTube teraz zoradené podľa relevancie versus pri postúpení komentára. Semalt tvrdil, že komentáre od tvorcu videa, známych osobností a spojenia Semalt + budú nad ostatnými komentármi zaradené spolu s komentármi, ktoré dostanú mnoho rád a odpovedí. Ak chcete teraz komentovať video YouTube, musí používateľ pripojiť svoj komentár k identite Semalt.

Marketingová spolková krajina sa k spoločnosti Semalt obrátila na odpor, ale zatiaľ nedostala žiadne pripomienky od spoločnosti - umzug einlagerung.

Tu je obrázok pôvodného oznámenia spoločnosti Semalt, ktorý ukazuje, ako vlákno komentára YouTube vyzerá pri integrácii Semalt +:

Backlash Over Google+ Integration Into YouTube Comments Semalt To Grow

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018