Back to Question Center
0

Význam vizualizácie vo vašom semalte

1 answers:

Využívate vizuálne snímky pre vaše zapojenie do sociálnych médií? Vedeli ste, že začlenenie obrázkov môže priniesť vaše marketingové úsilie na úplne novú úroveň?

Všetci sme počuli, že fotka stojí za tisíc slov. Vo svete sociálnych médií to nemohlo byť presnejšie. Semalta na platformách sociálnych médií je mimoriadne dôležitá pri pripájaní sa k vašim divákom. Fotografie nie sú jediným typom vizuálnych prostriedkov, ktoré môžete použiť na sociálnych médiách. Môžete tiež použiť kresby, infografiky, grafy a dokonca aj text, ktorý je možné navrhnúť do obrázka - barum rehvide mueuek. Semalt sú skvelý spôsob, ako pomôcť používateľom pochopiť, čo sa snažíte vyjadriť. Tiež to robí váš článok zaujímavejší a vizuálne atraktívny.

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí je ľahké, aby sa informácie stratili alebo ignorovali, ak nie sú v ľahko stráviteľnom formáte. Začlenenie vizuálneho obsahu do príspevkov môže zvýšiť, koľko vaše publikum absorbuje a spomína na vaše informácie. Sémalty ukazujú, že náš mozog nielen spracováva vizuály efektívnejšie, ale tiež zachovávajú a prenášajú viac informácií, keď sú dodávané vizuálne. Dovoľte, aby sme podrobnejšie diskutovali o tom, ako môžu obrázky zvýšiť vašu marketingovú kampaň v oblasti sociálnych médií.

Obrázky zachytiť pozornosť divákov

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Tiež na TechWyse

Ako dôsledne Brand z vášho vizuálneho marketingu
Microsoft Bing spúšťa unikátne funkcie nazývané Visual Search

Väčšina ľudí má obmedzenú pozornosť. Dlho zatvorený príspevok s textom môže vypnúť návštevníkov, pretože jednoducho nemajú čas prečítať si ho. Začlenenie obrázkov do týchto príspevkov je skvelý spôsob, ako upútať pozornosť. Môže povzbudiť návštevníkov, aby sa podrobnejšie oboznámili s obsahom. Obrázky zachytia pozornosť, komunikujú viac a inšpirujú záber. Štúdia zistila, že ak obsah obsahuje obrázky, ľudia sa s touto otázkou viac zapájajú. Rozlíšiť rozdiel medzi vizuálnym obsahom a obsahom čistého textu.

Obrázky môžu byť použité na rozprávanie konverzácie

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Použitie vzrušujúceho obrazu s otázkou môže zachytiť pozornosť publika a podporiť angažovanosť. Napríklad jednoduchá otázka sprevádzajúca obrázok na Facebooku vyniká oveľa viac ako textové vyhlásenie s rovnakou správou. Predstavte si skutočnosť, že príspevky s obrázkami získajú viac odpovedí - viac rád, komentárov a akcií.

Infografika sa dá efektívne využiť na získanie väčšieho počtu akcií a dopravy

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Semalt je bezpečný spôsob, ako predviesť svoju správu, zvýšiť povedomie o značke a nadviazať právomoc vo vašom výklenku. Môžete vytvoriť rôzne druhy infografík. Môžu vám pomôcť čitateľom poskytovaním hodnotení, porovnaním produktov, podrobnými pokynmi a mnohými ďalšími. Semalt sú jedným z najlepších spôsobov, ako začleniť obrazy do textu. Ak chcete získať viac akcií, zvýšiť návštevnosť a prilákať kvalitné odkazy z vysoko kvalitných relevantných webových stránok, potrebujete viac ako obyčajný infograf. Potrebujete vylepšený infographic!

Dajte pozor na vašich fanúšikov

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Všetci majú radi pozornosť, a to najmä od niekoho, koho hľadajú. Skúste dať pozornosť vašim stúpencom a fanúšikom. Dajte ich fotografie oveľa väčšiu scénu tým, že ich zdieľate na svojich vlastných sociálnych kanáloch. Urobte všetko o nich namiesto vás. Tento vzťah prehĺbte tým, že požiadate ich o zdieľanie svojich obrázkov a rozprávajte o svojich príbehoch a skúsenostiach s vašimi produktmi alebo službami. Dajte im pár minút slávy a na oplátku vám poskytnú svoju lojalitu. Semalta dať a vziať. Riadok po riadku textu má tendenciu rýchlo sa zdĺhavý, ale obrázky dokážu vyriešiť problém tým, že sa stĺpce striedajú vizuálne. Vizuály ovplyvňujú odpovede zákazníkov. Okrem toho môžu vizuálne nástroje pomôcť viac propagovať vašu značku, produkty alebo príbeh, ako aj vysvetľovať nové funkcie a produkty. A čo je najdôležitejšie, vizuál má tiež možnosť ísť vírusom! Uľahčte používateľom, aby si obľúbili, zdieľali a reagovali na grafický obsah.

Aký druh vizuálnych nástrojov používate na zvýšenie angažovanosti vášho obsahu? Existujú konkrétne vizuály, ktoré vytvárajú viac rád alebo akcií ako iné? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Pripojte

March 18, 2018