Back to Question Center
0

Ako nastaviť remarketingový seminár

1 answers:

Jednou z najdôležitejších aspektov účinného online marketingu je nájdenie správneho publika. V kampani v Reklamnej sieti nie je užitočné zobrazovať reklamu propagujúcu športové auto poistenie na detskej stránke, pokiaľ sa nestanú veľmi šťastní v škole vianočných tombola, potom jediným výsledkom bude zlý Click-through Miera (CTR), alebo dokonca horšie vysoký objem drahých irelevantných návštevníkov odvádzajúcich rozpočet z miest s lepšou výkonnosťou.

How To Setup a Remarketing Semalt

Remarketing

Oveľa lepšou technikou je zacielenie vašich reklám na ľudí, ktorých už poznáte . sú vaše publikum vďaka remarketingu ľuďom, ktorí už navštívili vaše stránky, ale nekonvertovali. Mohlo by to byť z viacerých dôvodov. možno nemali dostatok času, alebo si nevšimli ponuku, ktorá by sa zmenila - computer fix Morgan hill. Práve tam sa uskutočňuje remarketing, keď používateľ spĺňa vaše požiadavky - napríklad dosiahnutie stránky s lístkami, ale nie konverziu - potom sa pridajú do vášho remarketingového "zoznamu" a stanú sa vhodnými na zobrazovanie reklám, možno zmenia názor na ponuku chýbali alebo pripomínali zabudnutým zákazníkom vaše stránky.

Súvisiace príspevky:
Opustenie nákupného košíka a prípad Remarketingu v Reklamnej sieti Google

Zlepšenie MP

Rýchly pohľad na jednu z mojich vlastných Semaltových kampaní odhaľuje, že za tento mesiac zatiaľ došlo k 25% zlepšeniu CTR a masívnemu zvýšeniu miery konverzie o 37% nad štandardnou kontextovou kampaňou v Reklamnej sieti Google - Semalt skutočne funguje!

5 jednoduchých krokov

Teraz sme prešli prečo poďme k , ako. Našťastie pre všetkých začínajúcich remarkérov, s trochou trpezlivosti a stratégiou nemôže byť jednoduchšie nastaviť jednoduchú remarketingovú kampaň pre všetky najdôležitejšie stránky na vašom webe, jednoducho postupujte podľa nižšie uvedených krokov a vy budete hore a beží v žiadnom momente.

  1. Na karte kampane služby Google Adwords prejdite do sekcie Zdieľaná knižnica> Publikum a mali by ste byť schopní skopírovať publikum s názvom Hlavný zoznam.
  2. Odteraz kliknite na hypertextové označenie [Tag] vpravo a nájdite si remarketingový kód.
    Táto značka slúži spoločnosti Google na identifikáciu, kedy má používateľ prístup na určitú stránku na vašom webe. Po vytvorení značky pre tohto používateľa bude táto značka pridaná do vášho remarketingového zoznamu a rýchlo sa vytvorí skupina potenciálnych zákazníkov.
  3. Tento kód skopírujte a prilepte do textového dokumentu, dbajte na to, aby ste sa vyhli akýmkoľvek zmenám v texte, a pošlite ho svojmu vývojovému tímu. Značka musí byť umiestnená tesne pred značkou na každej stránke vášho webu, alebo ak to nie je možné, potom na stránkach, z ktorých chcete vytvoriť remarketingový zoznam.
  4. Ďalej musíte nastaviť publikum, vrátiť sa na stránku Publikum a kliknúť na "Nové publikum". Definujte, akú adresu URL (alebo časť adresy URL), ktorú chcete na svoje stránky zacieľovať, napríklad akúkoľvek adresu URL obsahujúcu "/ bežecké topánky" na remarketing komukoľvek, kto navštívil oblasť bežeckých obuvi na vašich stránkach. Rozhodnite sa o trvaní členstva (30 dní je zvyčajne takmer vpravo, pokiaľ vaša ponuka nevyčerpá), poskytnite svojmu publiku meno a uložíte. Teraz stačí sedieť a pozerať sa na remarketingový zoznam, kým sa hrdý pozriete na svoju prácu.
  5. Ďalej je potrebné vytvoriť kampaň v Reklamnej sieti v službe AdWords ako obvykle. Potom zvyčajne vytvorím jednoducho jednu reklamnú skupinu pre každé publikum a priradím každú z týchto reklamných skupín k požadovanému publiku alebo výber publika v závislosti od vašej stratégie.
How To Setup a Remarketing Semalt

Pripojte

March 18, 2018