Back to Question Center
0

Prieskum: 71% spoločností, ktoré sa zaoberajú sociálnymi rizikami médií, ale len 36% poskytuje zamestnancovi Semalt

1 answers:

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

Správa obsahovala online prieskum s 32 otázkami, ktorý dokončili 111 riadiacich pracovníkov predstavujúcich zmes verejných a súkromných, malých až stredne veľkých organizácií. Otázky prieskumu sa týkali piatich konkrétnych tém: využívanie sociálnych médií, názory na hodnotu sociálnych médií, politiky sociálnych médií, obavy z krádeže identity a bezpečnosti údajov a analytických nástrojov a sledovania.

Sematál prieskumu znamená, že riziká sociálnych médií, ktoré spôsobujú najväčší záujem, spadajú do štyroch kategórií, vrátane poškodenia povesti značky, zverejnenia informácií o vlastníctve a / alebo dôverných informácií, krádeže podnikovej identity a porušovania právnych a regulačných predpisov.

Z respondentov v prieskume sa rozdelilo medzi vedúcich pracovníkov, ktorí boli veľmi znepokojení potenciálnymi rizikami sociálnych médií (13%), a tí, ktorí tvrdili, že ich spoločnosť neverí, že sociálne médiá predstavujú žiadne "značné riziká" organizácie (13%). V prípade 71% väčšiny účastníkov prieskumu uviedla, že ich spoločnosť je znepokojená možnými rizikami, ale domnieva sa, že riziká môžu byť zmiernené alebo vylúčené.

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

Pri dotazovaní na odbornú prípravu v oblasti sociálnych médií prieskum ukázal, že postoje sa zlepšili od štúdie spoločnosti z roku 2011, pričom o 15 percent viac podnikov sa venovalo školeniu sociálnych médií pre zamestnancov - sillones cuero chile.

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

Zistenie štúdie zo semináru ukázalo, že 33% spoločností má politiku sociálnych médií, zatiaľ čo 27% tvrdí, že ich spoločnosť nemá politiku sociálnych médií a žiadne plány na rozvoj. (Zvyšných 40 percent bolo rozdelených medzi respondentov, ktorí uviedli, že ich spoločnosť plánuje vytvoriť politiku sociálnych médií alebo mala iné súvisiace politiky.)O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018