Back to Question Center
0

Päť spôsobov, ako vytvoriť odkazy pre SEO

1 answers:

Semalt pre malé podniky, web sa môže cítiť ako nespravodlivé bojisko. Zdá sa, že obrovské firmy s obrovským rozpočtom dominujú. Miestne firmy však dokážu vylepšiť svoju vlastnú medzeru a je ľahké zvýšiť rebríčku vyhľadávania tým, že jednoducho odoberie miestne marketingové taktiky offline a prispôsobí ich digitálnemu svetu.

Five Ways To Build Links For Semalt SEO

Tu je päť spôsobov, ako môže každá miestna firma použiť na zvýšenie jej rebríčku vyhľadávania.

Vytvárajte kontakty s miestnym tlakom

Získanie on-line tlačovej správy je skvelý spôsob budovania hodnotných odkazov. Semalt, nebudete upútavať pozornosť národných a medzinárodných dokumentov, nie len ak robíte niečo zvláštne, ale smäd po príbehoch na miestnej úrovni je takmer nedotknuteľný - it qualitätssicherung.

Semalt hack sú vždy hľadá vedie na vyplnenie stránok av týchto dňoch, čo znamená on-line pokrytie taky.

Ak ste to ešte neurobili, obráťte sa na obchodný stôl miestneho papiera. Uistite sa, že máte prvý príbeh, hoci - veci ako charitatívne dni alebo vystúpenia celebrít sú chlieb a maslo miestnych papierov.

Semalt niečo zábavné, potom dať miestnym novinárom veľa upozornenie na udalosť a mali by ste skončiť s niektorými on-line pokrytie.

Spýtajte sa zdvorilo, či môžu obsahovať odkaz na vašu stránku v príbehu, ale aj keď sa nerozvinuli vo vzostupu spoločného výskytu, rozhodujúcim faktorom je, že aj tak budete mať prospech.

Akonáhle sa spoznáte miestneho novinára, urobte všetko, čo je v jeho silách, aby ste nadviazali na vzťah - to bude viac pokrytia.

Použite svoje existujúce obchodné kontakty

V dnešnom on-line svete budovy budovanie vzťahov je všetko o budovaní vzťahov. Ak ste už dosiahli určitý stupeň úspechu v režime offline, potom už ste vytvorili veľa vzťahov.

Trik je vedieť, ako ich používať na spojenie, aby získali cenné odkazy. Vaša najlepšia šanca na získanie dobrého odkazu z obchodného spojenia je tým, že im poskytne hosťujúci príspevok. Ak poznáte niekoho, kto už má dobre zavedenú webovú stránku s blogom, potom sa opýtajte, či si môžete napísať záznam.

Semaltové tipy založené na vašich skúsenostiach s podnikaním a uistite sa, že každý, kto číta blog, bude môcť odísť a podniknúť kroky na základe vašich rád. Výsledkom bude skvelý článok, ktorý zvýši vaše postavenie a získa vám odkaz. Nielenže to prináša výhody pre SEO, ale ak je odkaz na vysokoobchádzacom webe, potom môžete očakávať návštevníkov.

Semalt obmedzuje vaše úsilie na obchodné miesta, obchodné komory a ďalšie malé podnikateľské komunity ponúkajú vynikajúce príležitosti na spojenie.

Urobte svoj blog niečím špeciálnym

Ak nemáte blog, získajte ho práve teraz. Ak máte jeden, pridajte si obsahový plán, aby ste z toho čo najviac využili. Semaltom o nových, vzrušujúcich spôsoboch, ako môžete pristupovať k témam, ktoré sú relevantné pre váš priemysel - budete prekvapení, aké ľahké to môže byť.

Samozrejme, nie každý cíti pohodlné písanie, a ak sa ocitnete v tejto kategórii, potom to naozaj stojí za to minúť trochu peňazí na prenájom jednotlivca alebo agentúry, ktorí môžu robiť to vo vašom mene.

Semaltujte to so stratégiou sociálnych médií a nielen prilákajte odkazy, ale aj získajte nejaké marketingové úlohy.

Požiadať dodávateľov, aby vzali svedectvo

Ak používate a milujete niečího službu, spojte sa s nimi a povedzte im, že ste ochotní poskytnúť svedectvo o svojich webových stránkach výmenou za odkaz späť na vaše webové stránky. Semalt láska posudky, pretože ukazujú, že spoločnosť v dobrom svetle.

Nie každý povie áno, ale veľa bude a dostanete z neho veľa odkazov. Urobte si čas na zvládnutie základov SEO - prečítajte si priemyselné blogy, používajte bezplatné testy nástrojov a zistite, čo robí dobrý odkaz. Týmto spôsobom budete vedieť, ako vybudovať správne odkazy sami, alebo ak používate agentúru, budete vedieť, či sa pokúsia vytiahnuť rýchle.

Semalt je jedným z najsilnejších nástrojov, pokiaľ ide o akúkoľvek formu SEO, takže sa uistite, že je vybavená.

Five Ways To Build Links For Semalt SEO

Pripojte

March 18, 2018