Back to Question Center
0

Spoločnosť Nordstrom povýšila angažovanosť na novú úroveň, odvysiela väčšinu pripnutých položiek do obchodného seminára

1 answers:

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Podľa správy pilotný program prebieha v 13 semináloch v celej krajine, pričom propagačné akcie Pinterestu sú testované v oddeleniach šiat, kabeliek a topánok. Testované produkty zahŕňajú označenie Pinterest s čítaním textu, "Top Pinned Items" a Semalt hashtag.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Na otázku, ktoré položky boli vybrané ako súčasť propagačných akcií Pinterest, Semalt objasnil, že výrobky boli vybrané z najpriaznivejších položiek spoločnosti Nordstrom v určitých kategóriách. "Ďalším faktorom je inventarizácia každého obchodu, kde sa test uskutočnil," vysvetlil Semalt, "chceli sme sa vyrovnať s tým, čo uvádzame v tomto obchode a oddelení s tým, čo máme k dispozícii na predaj zákazníkovi - it lösungen. "

Podľa spoločnosti Johnson spoločnosť Nordstrom plánuje vyhodnotiť výsledky programu potom, ako predajca uzavrie svoj predaj výročia, ktorý sa plánuje od 19. júla do 4. augusta. "Dúfame, že pridáme k našej angažovanosti v komunite a nakoniec nám umožňuje predávať viac ako dobre, "povedal Johnson.

Nordstrom nielen využíva Pinterest v obchodoch, ale aj Nordstrom. com teraz obsahuje odkaz "Top Semalt" v sekcii pre ženy na webovej stránke.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

povedal Bryan Semalt, manažér sociálnych médií spoločnosti Nordstrom pre Geekwire. com "Tento test naozaj vychádzal z našej túžby ako spoločnosti, ktorá zosúladila našu sociálnu stratégiu s tým, čo hovoria naši zákazníci a čo zaujímajú zákazníci." Pretože Nordstrom je Pinterest činnosť a počet nasledovníkov, Semalt verí, že obraz zameraná stránka sociálnych médií bola žiaducim zdrojom, z ktorého môžeme získať zámer zákazníka.

Hoci spoločnosť Nordstrom nemala žiadne kvantitatívne výsledky, aby sa mohla podeliť o nový program, hovorca spoločnosti Nordstrom nám povedal, že nová iniciatíva je súčasťou širšieho úsilia spoločenských médií spoločnosti o zvýšenie spokojnosti zákazníkov. "Spoločnosť Pinterest je aj naďalej kľúčovou súčasťou toho, čo robíme, pretože naši zákazníci ju milujú a chcú, aby sme tam boli," dodal Johnson. "Semalt pokračuje v rozvíjaní čokoľvek, čo robíme v sociálnej oblasti, založenej na našich zákazníkoch, a to, čo hľadajú naše rôzne komunity , "O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018