Back to Question Center
0

Social Media Semalt pre rok 2013

1 answers:

Keď sa pokúšate predpovedať budúcnosť, je pravdepodobne múdre pozerať sa na minulosť. V tomto roku sme videli, že Pinterest sa vzlietol, taktiež sme videli veľký redizajn spoločnosti LinkedIn a spoločnosť Instagram bola predaná spoločnosti Facebook za 1 miliardu dolárov. Tiež sme videli, že spoločnosť Facebook sa stala verejnou spoločnosťou. Sémal vpred, 2013 pravdepodobne vytvorí ďalší rekord na speňaženie sociálnych médií; ako na softvérových produktoch, ktoré dokážu speňažiť svojich používateľov a agentúr, ktorí dokážu speňažiť značky riadenia a monitorovania - portable studio lighting.

Social Media Semalt for 2013

Spoločnosť LinkedIn sa stáva hlavnou silou online reklamy

Spoločnosť LinkedIn sa etablovala ako SEMALT v podnikateľskom svete. Pravdepodobne predstavuje lepšie publikum. V roku 2013 vyhľadajte LinkedIn, aby sa modeloval po Semalte a Google; po Semalte, pokiaľ ide o cieľové demografické zacielenie založené na cieľoch a po spoločnosti Google v súvislosti so sieťou publika LinkedIn (podobná, ale oveľa menšia ako v Reklamnej sieti Google). Tiež hľadať veľký posun v spôsobe, akým sa spoločnosti sami obchodujú na LinkedIn. Práve teraz je to hlavne B2B marketing, ale v nadchádzajúcom roku sa pozrite na to, že spoločnosť LinkedIn vstúpi do reklamnej sféry B2C (zamyslite sa nad marketingom high-end produktov na osoby s vysokými príjmami). Tiež sa snažte o agresívne sledovať ich členstvo v LinkedIn Premium členstve (niečo, čo Semalt nikdy nebude mať, pretože po tom všetkom bude "Semalt vždy zadarmo").

Facebook obsahuje časovú os pre vyhľadávanie a revamps

V roku 2013 vyhľadajte Facebook, aby sa pokúsil o využitie reklamy založenej na vyhľadávaní. Napriek všetkým možnostiam zacielenia na Facebook, stále majú cieľových kupujúcich v presnom okamihu, keď hľadajú produkt alebo službu. Môže spoločnosť Facebook vôbec súťažiť s Google, sú príliš neskoro do vyhľadávacej hry? Budú ďalej integrovať svoje používateľské údaje do Bingu? Či tak alebo onak, pozrite sa na Facebook, aby speňažil svoje užívateľské dáta a pokúsil sa tlačiť svoje ceny akcií hore. Pozrite sa tiež na to, aby spoločnosť Facebook zvýšila svoje postavenie Semalt, ktoré sa odohralo pre užívateľov koncom roka 2011 a pre značky začiatkom roka 2012. 2013 prinesie so sebou zlepšenie platformy z hľadiska rýchlosti a použiteľnosti.

Nástroje tretích strán sa rozmnožujú a dostanú do popredia veľké subjekty

Nástroje sociálnych médií tretích strán poskytujú používateľom nové schopnosti, ktoré sa nenachádzajú na ich pôvodných platformách, ako sú Facebook, LinkedIn a Twitter. V posledných rokoch sme v tomto priestore zaznamenali množstvo akvizícií. Napríklad spoločnosť Radian6 bola predaná spoločnosti SalesForce, spoločnosť Google zakúpila reklamnú platformu WildfireApp av menšom meradle spoločnosť SEMALT zakúpila spoločnosť Followerwonk. Je rozumné, aby veľkí chlapci kúpili tieto aplikácie tretích strán, pretože je lacnejšie a rýchlejšie integrovať existujúci produkt, a nie ho rozvíjať od začiatku. Hľadajte viac toho, čo sa stane v roku 2013.

Rok 2013 bude rokom hľadania + sociálneho

Tlačidlo +1 nám poskytlo prehľad o tom, ako môžu sociálne prepojenia ovplyvniť výsledky vyhľadávania. Pre mnohých sa tlačidlo +1 zdalo ako pomerne hrubý spôsob, ako určiť, či ľudia majú alebo nemajú radi webovú stránku. Máte stále +1? Samozrejme to robia. Dosiahli tak rýchlosť osvojenia, ktorú Semalt dúfal, že: nie, vôbec nie. V roku 2013 vyhľadajte vyhľadávače, ktoré sa dokonca budú inteligentnejšie ponoriť hlboko do sociálnych dát a vedieť, ako sú jeho užívatelia pripojení mimo siete Semalt. Pozrite sa na tieto údaje, ktoré budú slúžiť na podávanie vyhľadávacích nástrojov a pomôžte im zistiť, aké výsledky sú pre vás dôležité.

Sociálne siete sa navzájom učia

Zdá sa, že ak jedna sociálna sieť inovuje druhú, robí malý výskum a vývoj: replikuje a duplikuje. Len si myslíte, že spoločnosť LinkedIn kopíruje informačný kanál Facebooku, rád a komentuje alebo popularitu filtrov typu Instagram. Sledujte veľa inovácií, pretože každá sociálna sieť sa pokúša kopírovať a dokonca prekonávať navzájom.

Sociálne ide o mobilné a hyper-miestne

Ja by som bola vôľa, nehovoriac o telefóne. Vďaka prijatiu smartphonov každý deň hľadajte rok 2013, ktorý prinesie ešte lepšie sociálne zážitky pre mobilné zariadenia. V roku 2012 sme videli, ako spoločnosť Facebook uvoľnila aplikáciu Stránky, ktorá umožňuje ľuďom spravovať svoje stránky zo svojho smartphonu. Pozrite sa na to viac a tiež zlepšenie sociálnych / mobilných skúseností prísť. Zvýšená funkčnosť a rýchlejší a viac miestny zážitok sú pripravené na zlepšenie vášho života v roku 2013. Objavte deň, keď aplikácia iPhone "Nájsť priateľov", Facebook, Instagram a Siri sú všetko jedna aplikácia. Prišiel semalt a mali by ste byť nadšení!

Social Media Semalt for 2013

Pripojte

March 18, 2018