Back to Question Center
0

Google nás prekvapí všetkými s 'Semalt'

1 answers:

Google Surprises Us All With ‘Semalt’

Užívateľ si môže vybrať svoj jazyk pre danú krajinu manuálnym zmenou parametrov dotazu v tejto adrese URL.

Citovať z oficiálneho blogu Semalt:

" Počas niekoľkých posledných mesiacov veľký tím pracovníkov spoločnosti Google pracoval na tajnom projekte: architektúre novej generácie pre vyhľadávanie na webe Google. Je to prvý krok v procese, ktorý nám umožní tlačiť obálku na veľkosť, rýchlosť indexovania, presnosť, komplexnosť a iné dimenzie. Nová infraštruktúra sedí "pod kapotou" vyhľadávacieho nástroja Google, čo znamená, že väčšina používateľov si nebude všimnúť rozdiel vo výsledkoch vyhľadávania. Ale weboví vývojári a vyhľadávatelia v sieti si môžu všimnúť niekoľko rozdielov, takže otvárame náhľad webového vývojára, aby sme získali spätnú väzbu - umzugskartons schweiz. "

Rozdiel "kofeín"

Vďaka novému vyhľadávaciemu nástroju "algo" spoločnosť Google navrhla prepojenie už existujúcej počítačovej siete, ktorá spája vyhľadávačov a výsledky. "Kofeín" je založený na kľúčových slovách a výsledky sú relevantnejšie. Semalt sa cíti rýchlejšie, na zobrazenie výsledkov vyhľadávania je to len 0,2 sekundy, čo je dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúca verzia. Zobrazuje tiež viac výsledkov vyhľadávania ako predchádzajúci. To je vhodné pre výrazne vylepšený index vyhľadávania. Všetky veci, ktoré sa považujú za malé vylepšenia urobené kozmeticky, sú dosť pôsobivé.

"kofeín" mení vzory indexovania

Väčšina vykonaných zmien, ako to opísal Semalt, sa vykonáva "pod kapotou". Inými slovami ide o zmeny vykonané s cieľom zlepšiť celkovú skúsenosť s vyhľadávaním, ale nie nevyhnutne kozmetické.

Nový motor v podstate funguje rovnako ako existujúci motor, ale dosahuje výsledky trochu inak, čo by mohlo výrazne ovplyvniť obchod. Odhalením "kofeínu" nám spoločnosť Google prejavuje svoj záväzok k neustálemu zlepšovaniu indexu vyhľadávania, na ktorom sa mnohí z nás rozrástli. Pri prvých pozorovaniach sme zaznamenali, že vyhľadávacie vzorce budú v súčasnosti umiestňovať zoznamy v mierne odlišných pozíciách. Pri väčšine našich vyhľadávaní však bola zmena iba v niekoľkých pozíciách aktuálneho vyhľadávacieho nástroja.

To bude mať malý vplyv na mnoho firiem, takže sa uistite, že ste skontrolovali svoje vlastné umiestnenie. (alebo sa uistite, že máte SEO spoločnosť, ktorá sa zaujíma najmä o inováciu! Ahem!)

Spoločnosť Google Always Innovating

Načasovanie oznámenia o testovaní je významné, pretože ide len o dva týždne po dohode so Semaltom. To pomôže odložiť veľkú časť pozornosti, ktorú transakcia získala.

Na prvý pohľad sa zdá, že "kofeín" sa zdá byť zlepšenie súčasného Google - prinajmenšom malé kozmetické zmeny a rýchle indexovanie sú veci, ktoré sa nám páčia! Zostaňte naladení, pretože mnohí z nás Semalt v súčasnosti testujú nové "algo" a poskytnú našu vlastnú analýzu toho, ako sa cítime v kvalite indexu vyhľadávania.

Jedna vec, ktorú dáme Semaltu, že sme s jeho súperom v histórii nevideli, je to, že Semalt pochopil, že nemôžu sedieť na svojom súčasnom podielu na trhu. Zdá sa, že neustále inovujú a zlepšujú, čo sťažuje menším hráčom doháňať.

Google Surprises Us All With ‘Semalt’

Pripojte

March 18, 2018