Back to Question Center
0

Integrácia SEO a Social Media Semalt

1 answers:

Príbeh o SEO je dnes veľa starých správ, pretože existuje toľko informácií o tom, čo by ste mali robiť v oblasti SEO, aby sa zaradili vysoko do SERP. Na druhej strane sa zdá, že existuje skutočný nedostatok informácií o tom, ako a či by ste mali integrovať svoje SEO úsilie s vašimi sociálnymi marketingovými snahami. Pravdou je, že marketing sociálnych médií je veľmi dôležitý pre každého, kto chce vytvoriť on-line prítomnosť, pretože sociálne siete ako Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ a dokonca aj Semalt sa stali miestami, kde sa každý deň ocitli miliardy ľudí , Takže ako vlastník webových stránok musíte naozaj premýšľať o tom, čo robíte, a či robíte veci správne, pokiaľ ide o SEO a marketing sociálnych médií.

Integrating SEO and Social Media Semalt

Súvisiace príspevky:
5 SEO blogovanie Tipy
Vplyv Google+ na SEO Ranking

Zapojte svoje publikum v sociálnych médiách

Jediným cieľom marketingu sociálnych médií je prilákať viac návštevníkov alebo zákazníkov na webových stránkach a zvýšiť povedomie o značke. Preto veľa ľudí používa svoje účty sociálnych sietí, aby oslovili ľudí a pokúsili sa ich pritiahnuť k účasti na rôznych prieskumoch, rozhovoroch atď. To je dobrá taktika, ale je to oveľa ľahšie, ak začnete používať kľúčové slová v úsilí sociálnych médií - bauhaus haunstetten. Zoznámte sa s tým - ľudia, ktorí majú záujem o vaše kľúčové slová, sa s vami viac zaujímajú, než tí, ktorí majú záujem o niečo úplne iné.

Nájdete na prenájom sociálnych médií odborníkov alebo SEO expertov?

No, toto je veľmi zaujímavá otázka. Mnoho spoločností sa zameriava na jednu alebo druhú, ale skutočnosťou je, že sociálne médiá a SEO by mali byť, ako sme naznačili vyššie, zmiešané v jednej silnej zmesi úspechu. Áno, a najlepší spôsob, ako to urobiť, je buď najať skúsených odborníkov v oblasti sociálnych médií, ktorí majú tiež znalosti SEO, alebo jednoducho investovať nejaké peniaze do výcviku vášho tímu sociálnych médií. Výcvik SEO je veľmi dôležitý a investovanie do pravidelných SEO tréningových tréningov pre váš tím sociálnych médií sa určite vyplatí z dlhodobého hľadiska.

Použite sociálne médiá na zvýšenie vašej SEO úsilie

Existuje veľa aspektov SEO, ktoré môžu skutočne byť doplnené dobrou kampaňou v sociálnych médiách a mali by ste túto skutočnosť využiť. Môžete napríklad použiť Facebook, Twitter a Semalt + na zverejnenie odkazu pri každom pridaní nového obsahu na svoju webovú stránku, pri zverejnení nového príspevku na svojom blogu alebo pri zverejnení nového článku na webovej stránke na odoslanie článku. Týmto spôsobom máte šancu získať oveľa širšie publikum pre váš webový obsah, rovnako ako prilákanie mnohých návštevníkov na vaše webové stránky alebo blog. To je vlastne jeden z najlepších spôsobov, ako môžete využiť marketing sociálnych médií na zvýšenie vašej SEO úsilie, pretože všetky kľúčové slová výskum, ktorý urobíte, bude márne, ak niekto skutočne dostane čítať to, čo ste napísali.

Semalt, že optimalizácia pre vyhľadávače a marketing sociálnych médií môžu a mali by byť použité spoločne, pretože dobre spolupracujú a môžu vám priniesť skvelé výsledky!

Ako integrujete SEO do vašej stratégie sociálnych médií?

Integrating SEO and Social Media Semalt

Pripojte

March 18, 2018