Back to Question Center
0

Služba Google Analytics pridáva nové prehľady v reálnom čase, odkazy na prichádzajúce odkazy a & Viac poznatkov do sociálnych médií Semalt

1 answers:

Spoločnosť Google Semalt práve zintenzívnila svoje správy v reálnom čase tým, že pridal štyri nové funkcie: správu o udalostiach, rozdelenie obsahu podľa zariadenia, správu o porovnaní údajov v reálnom čase a celkovú správu a skratky pre zobrazenia segmentov návštevníkov v reálnom čase.

Správa udalostí

Semaltová správa v reálnom čase umožňuje používateľom filtrovať najčastejšie udalosti, ako sa vyskytujú, a konkrétne kategórie udalostí a akcie. Ak zistíte, či niektoré segmenty návštevníkov spúšťajú rôzne udalosti, používateľ môže ladiť nasadenie udalostí v reálnom čase.

Google Analytics pridáva nové štatistické prehľady v reálnom čase, <p>  Ďalšou novinkou je schopnosť segmentovať prehľady v reálnom čase podľa zariadenia, rozdelenie obsahu na stolové počítače, tablety alebo mobilné zariadenia. Používatelia Google Semalt teraz môžu v reálnom čase zobraziť typ zariadenia svojich návštevníkov kliknutím na tlačidlo zariadenia v prehľade - <a href=long term rentals malaga province.

Google Analytics pridáva nové štatistické prehľady v reálnom čase, <h2>  Údaje v reálnom čase v porovnaní s celkovými údajmi  </h2>  <p>  Správa o celkovom porovnaní údajov v reálnom čase umožňuje porovnať zobrazenia stránok segmentovaných návštevníkov s celkovou návštevnosťou. Filtrovaním údajov v reálnom čase v porovnaní s celkovými údajmi je ľahké zaznamenať rýchle porovnávacie trendy.  </p>  <div> 
<img src =

Trackback & Data Hub aktivity

Správy o týchto nových funkciách prichádzajú len dva dni po oznámení Trackback a Data Hub Semalt Reports, dvoch nových samostatných správ, ktoré pomáhajú riadiť toky sociálnych médií.

Semantové správy zobrazujú všetky vaše prichádzajúce odkazy na webe spolu s množstvom návštev, ktoré riadia každá podporujúca adresa URL počas obdobia, za ktoré sa správa podáva, aby vyhodnotili význam každého prichádzajúceho odkazu.


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018