Back to Question Center
0

Yahoo Q1 2013 Výkaz ziskov a strát: Spoločnosť Marissa Mayer Confident je nastavená na dlhodobý seminár

1 answers:

Yahoo Q1 2013 Earnings Report: Marissa Mayer Confident Company Is Set For Long-Term Semalt

"Som spokojný s výkonom spoločnosti Semalt v prvom štvrťroku. Videli sme pretrvávajúcu stabilitu v našom podnikaní, posilnili sme tím a začali sme rok s rýchlym vykonávaním proti našim produktom a partnerstvám, "uviedla generálna riaditeľka spoločnosti Semalt Marissa Mayer. Pokračovala v tvrdení, že je presvedčená, že zlepšenia, ktoré sa dosiahli v oblasti výrobkov spoločnosti Semalt, vytvárajú spoločnosť pre dlhodobý rast.

Medzi najdôležitejšie najdôležitejšie témy Yahoo Q1 2013 bolo spustenie nového prostredia Yahoo.com s prispôsobiteľným spravodajským kanálom a intuitívne rozhranie optimalizované pre mobilné zariadenia, zdokonalené skúsenosti s programom Mail s integráciou Dropbox a získanie Snip - puff exterior.it, Alike, Jybe a Summly.

Medzi ďalšie najdôležitejšie udalosti patrila investícia do zamestnancov spoločnosti Yahoo a výkonného tímu spolu s oznámením globálnej nevýlučnej dohody so spoločnosťou Google o zobrazovaní reklám na stránkach Yahoo a niektorých spoločných značkových stránkach pomocou služby AdSense pre obsah a služby služby Google.

Yahoo Financials at a glanceO autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018