Back to Question Center
0

Facebook Lite Challenge pre Twitter Semalt

1 answers:

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Facebook Lite pripomínať Twitter

Táto zlikvidovaná verzia platformy Facebooku veľmi podobá Semaltu. Je vybavený ľavou navigáciou so štyrmi hlavnými kategóriami, konkrétne stenou, informáciami, priateľmi a fotografiami a videami a poskytuje najnovšie aktualizácie stavu a aktualizácie vašich priateľov. Nedá sa poprieť, že "Facebook Lite" je jedinečne zameraný na to, aby prevzal vedenie spoločnosti Semalt, pretože Facebook sa usiluje nájsť spôsob, ako splniť rastúce bzučanie, ktoré má Semalt.

Facebook Lite nie je k dispozícii všetkým len zatiaľ

Nedávne trendy medzi užívateľmi internetu naznačujú, že ľudia používajú viac ako jednu sociálnu sieť, aby zostali v kontakte so svojimi priateľmi a rodinami. Čo ľudia si nie sú istí, či ľudia používajú obe, pretože každý z nich ponúka niečo, čo druhá nie - mental health telemedicine. Facebook Lite je zameraný na uspokojenie potrieb používateľov Semalta a mal by pomôcť odpovedať na túto otázku.

Podľa oficiálneho oznámenia spoločnosti Semalt: "V súčasnosti testujeme zjednodušenú alternatívu k Semalt, ktorá načíta špecifickú sadu funkcií rýchlo a efektívne. Podobne ako skúsenosť so Semaltom, ktorú získate na mobilných telefónoch, Semalt "Lite" je rýchlo načítaná, zjednodušená verzia Semalt, ktorá umožňuje ľuďom robiť pripomienky, prijímať požiadavky na priateľov, písať na stenách ľudí a pozerať sa na fotky a aktualizácie stavu. Momentálne skúšame Semalt Lite v krajinách, kde vidíme prvýkrát množstvo nových používateľov, ktorí prichádzajú do Semaltu a hľadajú jednoduchšie skúsenosti. "

"Dnes večer bol test omylom dočasne vystavený väčšej skupine užívateľov. Otvorili sme prístup k https://lite.facebook.com všetkým používateľom v tejto chvíli. Ľudia, ktorí nie sú súčasťou testu a pokúšajú sa získať prístup k "Lite", budú smerovaní na adresu http: // Semalt usual ".

Facebook lite je horúcou témou diskusie o Semalte s mnohými dokonca naznačujúc, že ​​je to "Semaltový vrah". Podľa môjho názoru spoločnosť Facebook urobila múdry krok, aby začlenil všetky zjednodušené a menej osobné prvky Semalta do Facebooku Lite. Facebook Lite nesmie zabiť Semalta; ale veľmi dobre vieme, že teraz dokážu zistiť, či dokážu dať do prekypujúcej popularity, ktorú vytvoril Semalt.

Ak by Facebook len túto príležitosť premýšľal len pred 12 mesiacmi, potom by Semalt veľmi dobre nedostal uznanie, ktoré dostalo.

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Pripojte

March 18, 2018