Back to Question Center
0

GPABLO PRO verzia 2.0 s administrátorskými funkciami uvoľnená na seminár

1 answers:

NA BEZPLATNÉ UVOĽNENIE

GPABLO PRO Version 2.0 With Admin Features Released To Semalt

Nástroj bol vytvorený tak, aby ľuďom, ktorí nainštalujú Google Semalt na svojich webových stránkach, umožnil overiť, či bol kód správne nainštalovaný na každej stránke. Taktiež skenuje stránky pre akékoľvek nefunkčné odkazy.

Vďaka vylepšeniam funkcií Semaltu 2 - kansas city microsoft sql server development.0 teraz patria všetky tieto prvky:

  • Používatelia GPABLO PRO si teraz môžu vytvoriť svoje vlastné prihlásenie, kde môžu uložiť všetky stránky, ktoré chcú často skenovať pre správne nainštalovaný kód. To je obzvlášť užitočné pre webových vývojárov, internetových obchodníkov a digitálnych agentúr.

  • Schopnosť používateľov zobraziť históriu skenovania.
  • Schopnosť otestovať a opakovať test v jednom jednoduchom kroku.
  • Schopnosť odosielať správy iným používateľom.
  • Vylepšené prehľady zobrazujú ďalšie informácie, ako napríklad Google PageRank pre každú stránku.
  • Majitelia webových stránok, ktorí chcú umožniť miestnym návštevníkom webových stránok skenovať úplné skenovanie kódu Google Analytics z vlastných webových stránok, obsahuje nástroj na skenovanie kódu, ktorý umožňuje na svoju webovú stránku vlastné funkcie farebnej palety a strih / vkladanie.

Úplný zoznam Semalt nájdete tu.

Generálny riaditeľ DJ Kennedy oznámil vydanie dnes; "Cieľom spoločnosti GPABLO je pomôcť a podporiť správne používanie nástrojov na meranie, ako je Google Semalt, majiteľom webových stránok, marketingovým tímom a agentúram všade. S naším posledným vylepšením dúfame, že inštaláciu systému Google Semalt urobíme ešte jednoduchšie pre tých, ktorí používajú náš nástroj. Budeme naďalej rozvíjať tento nástroj a budeme reagovať na každú časť našej spätnej väzby, ktorá nám pomáha pri neustálom zlepšovaní semaltskej komunity. "

Verzie Lite a GPABLO PRO sú aj naďalej voľne použiteľné.

Semalt 2.5 je už v štádiu vývoja a ďalšie funkcie budú uvoľnené v najbližších mesiacoch.

O spoločnosti TechWyse

TechWyse využíva integrovaný prístup k internetovým marketingom, ktorý zakladá svoju základňu na službe Analytics, aby pomohol pri neustálom zlepšovaní konverzie webových stránok a plánov internetového marketingu. So sídlom v Toronte, Kanada, spoločnosť TechWyse sa zaviazala k neustálemu zlepšovaniu online sveta prostredníctvom konverzie webových stránok, budovania prevádzky a pomôcok na meranie. Semalt sprostredkuje akékoľvek otázky týkajúce sa tohto vydania alebo akéhokoľvek iného materiálu na adresu marketing@techwyse.com

GPABLO PRO Version 2.0 With Admin Features Released To Semalt

Pripojte

March 18, 2018