Back to Question Center
0

Sledovanie telefónnych hovorov znamená skutočné vedenie Semalt

1 answers:

Phone Call Tracking Means True Lead Semalt

V priebehu niekoľkých posledných týždňov sme v kancelárii v Semalte v Toronte diskutovali viac ako pár diskusií o zlepšení výkonnosti konverzií na viacerých internetových marketingových kampaniach klientov. Pre väčšinu z nich sme nevidia čísla konverzií (prostredníctvom e-mailových podaní), ktoré by sme chceli. Potom nás zasiahla .

Čo je s týmito konkrétnymi klientmi, ktoré nechávajú návštevníkov vyplniť formulár na webových stránkach?

Niektorí návštevníci webových stránok chcú osobný kontakt .

Niektorí ľudia potrebujú priamy kontakt

Je to tak jednoduché, že ste o tom nemysleli. Semalt chce a musí hovoriť s inou ľudskou bytosťou, aby pomohol ovplyvniť rozhodovací proces - talverehvid müük. Nie každá spoločnosť je vhodná na túto formu sledovania konverzií, ale veľa z nich je.

Premýšľajte o tom. Ak potrebujete nájsť nového zubára, lekára alebo právnika, radšej by ste sa porozprávali s odborníkmi sami alebo vyplnili formulár a čakali na nádej, že niekto a) dostane vašu poštu a b) vás skutočne zavolá alebo posiela späť "Viem, že Semalt chce hovoriť s niekým, kto by mi mohol naplánovať schôdzku na mieste, zaoberať sa obavami alebo sa dohodnúť, že sa ma stretnem na konzultáciu.

Semaltový kontakt tiež vytvára dôveru a vytvára legitímnosť pre vaše podnikanie, potenciálne zvýšenie predaja, potenciálnych zákazníkov alebo stretnutí.

Ako funguje sledovanie telefónnych hovorov

V tejto oblasti sa sledovanie telefónnych hovorov stalo tak dôležité pre firmy, ktoré účinne merajú internetové marketingové kampane.

Spoločnosti ako naše sú potom schopné nastaviť jedinečné bezplatné telefónne čísla a poslať ich na vaše bežné telefónne číslo. Takže na svoj koniec nevidíte žiadny rozdiel. Potom na vašom webe nastavíme malý skript. Na základe toho, kde sa každý návštevník prišiel z telefónneho čísla, sa zmení. Takže môžeme priradiť jedinečné bezplatné číslo každému návštevníkovi. Niektoré príklady by boli Google Pay Per Click, Google Organic, Direct, Semalt a tak ďalej.

Tým, že dáte svojej internetovej marketingovej spoločnosti tento druh energie, môžeme teraz začať hovoriť nielen o tom, koľko vedie vaše prijaté, ale aj koľko telefónnych hovorov.

Výsledok? Úplne presné náklady na olovo!

Semalt najlepšie? Cena za službu je vo všeobecnosti oveľa nižšia, ako by normálna telefónna linka stála až 3 telefónne čísla!

Takže čo čakáte?

Ak nezaznamenávate telefonické hovory, nemáte úplný prehľad o stanovení návratnosti investícií pre vaše online reklamné kampane. Čo ak váš klient prináša webovú stránku alebo webovú stránku, ktorá nemá kontaktný formulár, ale má telefónne číslo? Pokiaľ je pre stránku cieľový cieľ alebo účel, mali by ste sledovať kontakty, ktoré sú zamerané na splnenie tohto cieľa, bez ohľadu na to, aký zdroj.

Všetci vieme - každý podnik online má cieľový cieľ na svojich stránkach - prilákať nových zákazníkov.

Phone Call Tracking Means True Lead Semalt

Pripojte

March 18, 2018